Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tört ArchiCAD programot...

Tört ArchiCAD programot feltudok tenni Apple gépre?

Figyelt kérdés

ncorerol letöltöttem archicadet, utána a hivatalos oldalról egy frissítést

és utána meg felraktam egy tört exe. fájlt (crack), na és ugye igy remekül megy windows 10en. de szeretném ugyan ezt megcsinálni Macbook Pron.. viszont még nincs ilyen gépen ezért nem tudom hogy lehetséges e( most szeretnék új gépet venni és ez egy döntő indok az esetmben)

ha valaki már próbálkozott ezzel vagy ismerőse és tud rola valmait akkor ossza meg, köszönöm.



2017. szept. 21. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2017. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy írták macnél is meglehet ezeket csinálni. Vigyáz viszont mert az tévhit , hogy macre nincs vírus.


U.i.:

Szégyen a lopás.

2017. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%

Mindenki itt veri magát, közben meg fogalmuk sincs mit beszélnek. "Macbookra volt pénzed, erre meg nincs?"

12 millió Ft-os programról beszélünk, hogy függ össze a 300 ezer Ft-os notebook meg egy 12 milliós program?


Meg, "ha vállalkozni akar úgyis meg kell venni az eredetit bla bla bla"...

Nem tudom ti hol éltek, de nem egy tervező van, aki torrentről szedte le.

2017. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Milyen 12 millióról beszélsz?

Egy Ac21 szóló licenc 1.2 millió, egy SE2017 nincs 500ezer.

2017. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!