Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux eltávolítása? Hogy...

Linux eltávolítása? Hogy lehet a HDD-t eredeti gyári állapotba hozni?

Figyelt kérdés

Van egy HDD-m rajta windows-al, és linuxal. Azt szeretném tudni hogyan lehetne eltávolítani a linuxot, az sem baj ha minden adat elveszik a lemezről, csak végre normálisan lehessen telepíteni rá XP-t. Eddig próbáltam már azt hogy felraktam az XP-t és az Mbr-t meg boot szektort is javítottam, de nem indult el mert, hibás partíciós táblát látott.

Meg lehet e úgy oldani hogy másik gépbe berakom, majd az összes partíciót törlöm partition magic-kal, és leformázom egybe az egészet, vagy kell még az mbr átírása is?


2010. máj. 27. 19:32
 1/2 czibles ***** válasza:

partition magic csak a vinyó MBR részét írja át. fizikailag nem törli az adatokat róla.

leformatálod vele a vinyót és lesz egy tök üres HDD-d aztán azt kezdesz vele amit akarsz.

2010. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!