Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VGA driver, ha nincs képernyő?...

VGA driver, ha nincs képernyő? A képernyő windows betöltéskor leáll. Használt gép került hozzám tegnap, drivert frissítettem. A következő újraindításnál a monitor a windows betöltés után power saving módra váltott.

Figyelt kérdés

Tegnap került hozzám használt gép. A legtöbb driver rajta volt, pucer vdeókrátya driver is. GTX 970 van benne. Én letöltöttem hozzá a teljes nvidia experience programot, drivert, telepítette is, ment a gép, játék is.

Ma reggel a windows betöltésénél fagyás volt, utána a monitor power saving módba váltott.

Csökkentett módban van monitor, de ott nem tudom megnézni a vga drivert, illetve frissíteni. Vagy igen? Mit tegyek?



2017. okt. 6. 09:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Displayporton keresztül kapcsolódik a gép és a monitor. Mivel voltak az előlapi fülhallgatóban zajok, ezért mindent tiltottam a hangbeállításoknál, köztük a monitor hangkimenetét is. De ugye ez nem ronthatta el?
2017. okt. 6. 09:57
 2/15 A kérdező kommentje:
Legutolsó helyes konfigurációt vissza tudom állítani f8 után? Win 7, 64 bites rendszer, bocsánat, nem írtam. Nem is vagyok otthon. Csak teljesen kétségbe vagyok esve.
2017. okt. 6. 10:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Táp: 600W
2017. okt. 6. 10:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs integrált VGA-d? Mert ha igen, vedd ki a videókártyád, a monitort pedig dugd át az integráltba, akkor talán elindul a windows és mindent vissza tudsz állítani
2017. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen a Win7 még tudja az F8-as módot.


Itt elvileg a legutolsó helyes konfigurációt is vissza tudod állitani, vagy a gépet visszaállitani egy előző állapotra (ha ez engedélyezve volt - visszállitási pont).


Ha végképp nem megy, akkor csökkentet móddal fel tudsz rakni (vagy el tudsz távolitani) drivereket, igy a következő újrainditásnál, alap driverrel fog elindulni.


Sok sikert.

üdv.

2017. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban leszedtem UDD-vel minden korábbi drivert. Feltettem az újat, de ugyanaz történt. Windows indításnál képernyő powersave... Amikor kaptam a gépet, jó volt, csak nem volt rajta a Geforce Experience, meg talán régebbi illesztőprogram volt. Ezt frissítettem és a következő indulásnál behalt a kép. Viszont úgy hallatszik, mintha közben a rendszer működne, felállna. Mi lehet a baj?
2017. okt. 6. 14:15
 7/15 A kérdező kommentje:
A gépbe az én régi vinyóm és rendszerem került. Akkor gtx 650 kártya volt hozzárendelve. (Csak hátha minden info számít. :( )
2017. okt. 6. 14:17
 8/15 coopper ***** válasza:

Szia.


Valószinűleg nem kompatibilis a program a hardverrel, manuális driverkeresés hardverazonoistó alapján : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Sok sikert.

üdv.

2017. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 DjImipapa ***** válasza:
Leginkább célszerű újratelepíteni a win-t, eleve már az alaplap/proci is kérdéses hogy jól működik....a többiről nem is beszélve.:)
2017. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Feltettem tisztán több drivert, egyik sem oldotta meg a problémát. Volt, hogy a gép működött, internetet használni, zenét hallgatni tudtam, de komolyabb feladatnál a kép fura színeket öltött, vagy elszíneződött, a hang eltorzult és fagyott. Utána vagy újraindult, vagy én indítottam. Most megint driver le, vissza, és a windows az eredeti felbontásban jött vissza elvileg, mégis marha pixeles. Mintha kis képet nyújtanál szét. A videókártya nem megy "a windows" leállította." 43-as hiba...
2017. okt. 7. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!