Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VGA driver, ha nincs képernyő?...

VGA driver, ha nincs képernyő? A képernyő windows betöltéskor leáll. Használt gép került hozzám tegnap, drivert frissítettem. A következő újraindításnál a monitor a windows betöltés után power saving módra váltott.

Figyelt kérdés

Tegnap került hozzám használt gép. A legtöbb driver rajta volt, pucer vdeókrátya driver is. GTX 970 van benne. Én letöltöttem hozzá a teljes nvidia experience programot, drivert, telepítette is, ment a gép, játék is.

Ma reggel a windows betöltésénél fagyás volt, utána a monitor power saving módba váltott.

Csökkentett módban van monitor, de ott nem tudom megnézni a vga drivert, illetve frissíteni. Vagy igen? Mit tegyek?



2017. okt. 6. 09:54
1 2
 11/15 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha megadod a videokártya hardverazonositóját és az operációs rendszert, akkor megpróbálok én is drivert keresni hozzá.


Üdv.

2017. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sajnos másik fórumon egyöntetűen vga memória hibát mondanak. :(

De egyébként: GeForce GTX 970 4GD5T OC, win 7 64k

2017. okt. 7. 16:24
 13/15 coopper ***** válasza:

Amit irtál az nem hardverazonositó. Az a hardver neve.


Olvastam azt a témát is ahol hardverhibára gyanakodtak, lehet hogy tényleg hardverhibás a kártya azt nem tudom, de elsőnek egy olyan driverrel is ki kellene próbálni ami biztosan a kártyához tartozik (és nem a kártya neve alapján töltötted le a drivert). Mivel a másik kérdésedben azt is irtad, hogy amikor megkaptad a gépet akkor még működött a kártya csak frisitetted illetve ráraktad a "Geforce Experience" programot.


Tehát ha szeretnél rá egy kártyához tartozó drivert akkor add meg a hardverazonositót és megpróbálok keresni hozzá drivert (nem azt mondom, hogy működni fog vele), de egy próbát szerintem megérne.


Üdv.

2017. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hol találom a hardverazonosítót?
2017. okt. 7. 20:02
 15/15 coopper ***** válasza:

#8-as hozzászólásom :


"Szia.


Valószinűleg nem kompatibilis a program a hardverrel, manuális driverkeresés hardverazonoistó alapján :


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Sok sikert.

üdv."

2017. okt. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!