Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program tud pixeles...

Melyik program tud pixeles képeket vektorossá alakítani?

Figyelt kérdés
És ez alatt azt értem hogy olyan rajzolt képeket ahol éles határvonalak vannak, pl. eleve vektorosan készült képeknél többé kevésbé a pixel szín határokat érzékelve fel tud építeni egy új vektor topológiát ami jobb esetben közelítve az lesz mint az eredeti vektoros kép amit pixelessé konvertáltak. Tehát nem egy az egybe a pixeleket alakítja át egyenként egy lépcsős vektorformátumú képpé. Előre is köszi a válaszokat :)
2017. okt. 7. 18:40
 1/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Tudomásom szerint a Coreldraw tudja, bár valószinűleg az eredmény nem olyan lesz amilyet vársz.


Sok sikert.

Üdv.

2017. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

Inkscape:

[link]


Miután a képet importáltad: Útvonal → Bitkép vektorossá alakítása...

2017. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyehh... ez a funkció tényleg nem használható
2017. okt. 10. 05:07
 4/7 tabaki ***** válasza:
Miről beszélsz?
2017. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szimplán felvesz több mint 3 egymás melletti vektor csíkot kész ín határánál csak az Anti-aliasing miatt. Ha a képen egy jól kivehető sarok található, azt is lekerekíti. Az a pár beállítás van ami van, azokkal nem lehet úgy hangolni hogy ezeket ki lehetne szúrni.
2017. okt. 11. 10:26
 6/7 A kérdező kommentje:
*két szín
2017. okt. 11. 10:26
 7/7 tabaki ***** válasza:

Nem nagyon értem, minek van egyáltalán antialias a képen, de hát nem is tudom, mit akarsz átkonvertálni. Nekem az Inkscape általában használható eredményt ad, ami egyszerűsítés után jó alap a továbbszerkesztésre. Ha nem akarod kifejezetten azt bemutatni, amin dolgozol, legalább egy hasonló képet linkelhetnél, hogy sejtsük a feladatot.

Egyébként meg keresgélj még, hátha más programokkal nagyobb szerencséd lesz:

[link]

[link]

2017. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!