Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows server 2016 ezeket a...

Windows server 2016 ezeket a beállításokat hogyan állíthatom be?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy feladatlapot házinak, viszont az egyik résznél elakadtam.

A feladat hogy az AD-ban létre kell hozni egy szervezeti egységet, benne 3 csoportot, 2 felhasználót minden csoportba.

A felhasználók létrehozásáig nincs gond, viszont az alábbiakat kell beállítani:

Első csoport:

-a felhasználók ne tudjanak jelszót változtatni

-a felhasználók ne tudjanak hozzáférni a vezérlőpult egyetlen eleméhez sem, és a gépet se tudják leállítani csak kijelentkezni belőle.


Második csoport:

-ne tudják megváltoztatni a képernyőkímélőt és a hátteret


Harmadik csoport:

-a felhasználók jelszava soha ne járjon le

-ne tudják megváltoztatni a rendszeridőt, és ne férjenek hozzá a vezérlőpult egyetlen eleméhez sem.


Csoportházirendben kell megcsinálni azt tudom, de hogy azon belül pontosan melyik menüpontokban vannak ezek, fogalmam sincs (órán kevés időm maradt és nem találtam meg, itthon pedig nincs alkalmas eszköz akár rendesen akár virtuálisan feltelepíteni a Server 16-ot


A segítséget előre is köszönöm :D



#Windows #szerver #csoport-házirend
2017. okt. 9. 18:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!