Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt fel a utorrentem?

Miért nem tölt fel a utorrentem?

Figyelt kérdés

Miért nem tölt fel semennyi adatmennyiséget az utorrentem?

2.2.1-es verziót használok, és nem tölt fel adatmennyiséget. Ugyanez a helyzet más verziókkal is. A netem ugyanolyan, nem állítottam el semmit (szerintem).

Trackert is frissítek, de akkor sem. Új és régi torrenteknél sem működik, tölthetik akárhányan. Tehát semmilyen torrentnél.


Mi lehet a gond?


2017. okt. 21. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Már csak a lényeget nem mondtad: van kinek feltölteni? Mert ha nincs akkor bármit csinálhatsz. Ha túlseedelt a torrent vagy nincsenek valós letöltők akiket keversz a partial seederrrel akkor azon semmi nem segít.


A 2.2.1 irtó régi kliens, azóta 238 új frissített kiadás jelent meg a programból, annak minden bugfixével és frissítésével együtt.

2017. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek ennyire hozzá.


És akármilyen verzióról van szó, akármilyen torrentről soha nem tölt.

Az pedig lehetetlen, hogy soha ne tudjak kinek feltölteni.

2017. okt. 21. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnan töltesz, mit ír a kliens a peer adatoknál? Van 1-1 oszlop a letöltéseknél ami kiírja hogy seed x(x) és peer x(x). Ezek a számok jelzik hogy hány feltöltő és letöltő van kapcsolódva és rád kapcsolódva.


Például ha letöltesz és azt látod hogy a seed oszlopban 4(10) van akkor 10 feltöltőből 4 kapcsolódik tőlük töltesz. A peer oszlopban egy 0(5) azt jelzi hogy 5 leechert lát a tracker de 0 kapcsolódik rád és nem töltesz senkinek. Ha ellenőrzöd az oldalon a részletes forgalmazási adatokat és azt látod hogy mind az 5 sebessége 0, senki nem tölt senkinek és 98-99% körül megálltak akkor ők is feltöltőnek számítanak. Tehát hiába hiszed azt hogy van 5 letöltő és csodálkozol hogy miért nem töltenek rólad, ott valójában 0 letöltő van. A másik lehetőség hogy van valós letöltő de többször annyi feltöltő van, így rád már nem csatlakozik senki.

Ez zárt magyar oldalakon simán előfordulhat.

2017. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ncore-ról töltök.

Illetve azt kifelejtettem, hogy csak az ncore-nál csinálja ezt.

Másik, névtelen torrentoldalnál pedig feltölti rendesen. Több gigát is.


Már ncore-ra is feltöltöttem több, mint 600 gigát, mert régen működött. Pedig ugyanúgy csinálok mindent, mint régen. Nem értem.

2017. okt. 21. 20:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát, ha már letötöttem egy filmet pl., akkor mindig az nézzem, hogy a peer-nél a zárójel mellett a szám mennyi? És minél több a szám, akkor fogok tudni feltölteni adatmennyiséget?
2017. okt. 21. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ncore több tízszeresen túlseedelt oldal. Annnyira nem lehet arányt tartani hogy meg is szűnt ez a szabály és elég csak seed idővel teljesíteni. Nem tudsz mit csinálni, az oldalon átlag 20 seeder jut minden letöltőre, amellett hogy rengeteg partial seeder ragad bent letöltés után, akiről azt hiszed letöltő.


Ha nem friss torrentet töltesz hanem régieket, ott közel 0% az esélye hogy bármit is vissza tudsz belőle tölteni, hiszen általában egyedüli letöltőként szállsz be és veled vagy utánad sem lesz más letöltő.


Miután az oldalon nincs arányszámítás és elég csak seedben maradnod, bőven elég ha erre a szabályra figyelsz.

2017. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 igen, de külön az oldalon is ellenőrizned kell hogy ők tényleg letöltők-e vagy már feltöltők. Aki nem tölti le a torrent 100%-át (kihagyja az nfo fájlt, a mintavideót), akkor ő sosem lesz feltöltőnek számolva hanem a peer oszlopban lesz elszámolva. Te azt hiszed hogy letöltő akinek lehet majd tölteni, közben ő feltöltő és őket ki kell vonni a peerek közül.


Ha régebbi tartalmat töltesz - ahogy az előző válaszban írtam - szinte 100% hogy rajtad kívül nem lesz más valós letöltő, vagy csak 1-2. Miközben több tíz vagy száz másik feltöltő van akik mellett te már nem tudsz kire csatlakozni.

2017. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Így már nagyjából értem.
2017. okt. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!