Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik jobb böngesző? Többi lent

Melyik jobb böngesző? Többi lent

Figyelt kérdés

google chrome


firefox quentum


vagy opera???


2017. nov. 17. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Chrome, évekig használtam elégedetten, a beépített Flash Player nagyon hasznos tud lenni, mondjuk bele lehet futni hogy néhány tartalmat nem megfelelően jelenít meg.Szóval gyors de tényleg semmi extra nincs benne ezen kívül, a memória fogyasztása nagyobb mint a Quantum-nak.

FF Quantum, V9-es változat volt az utolsó FF amit használtam a Quantum előtt, végre egy gyors és megfelelő stabilitással rendelkező böngésző, gyorsan nyílik meg, nagyobb tartalommal rendelkező oldalak esetén gyorsabb mint a Chrome, a finom görgetés nagyon jól meg van oldva.

Opera, van VPN-re lehetőség, eléggé sok funkciója is van, kevesebb a memóriaigénye mint a másik kettőnek, viszont lomhább is valamivel, illetve egy idő után képes belassulni.

Nálam a Quantum a győztes Windows 7 alatt , Android alatt továbbra is a Chrome.

2017. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Chrome jó ,csak 1 hibája van ,hogy nagyon sok RAMot eszik.
2017. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legnépszerűbb a Chrome, illetve az támogatja a legjobban Guglis szolgáltatásokat (pl. ugye Kép keresése Google-el). Ettől függetlenül szerintem az Opera a legfrankóbb. Sajnos alulértékelt böngésző. Én felraktam most ezt a Firefox Quantumot is. Hát néha tényleg elég gyors tud lenni, de nekem még egyelőre nem annyira bejövős.
2017. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!