Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú nagyon a Windows...

Miért lassú nagyon a Windows 7 Ultimate x64 operációs rendszer telepítése Sony Waio laptop gépemen?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés a ram, cpu, vagy mind 2. Hdd elavult, lassú.
2017. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég lenne neked egy Home, felesleges az Ultimate ...ráadásul az még nem is olyan drága, nem kellene illegálisan Windowst használnod. Cseréld le a HDD-t egy SSD-re, rakjál bele legalább 4GB RAM-ot (ha kevesebb van) és Windows 10-et telepíts fel Win7 helyett. Meglásd sokkal gyorsabb lesz.
2017. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még rajta van a Win 7 matricája a laptopon, de eredetileg Win 7 Ultimate volt a gépen, ezt frissítettem Win 10 pro-ra. A Win 10 pro jól futott a gépemen, a frissítéseket is letöltötte, CSAK NEM TELEPÍTETTE FEL.

Ezért a Win 7 Ultimate op.rendszer telepítőjével formáztam a C és D meghajtókat (az-az töröltem ezzel mindent a gépemről) meg a rendszer számára fenn tartott meghajtót is.

Még a telepítés legelején AZ EGÉSZ NAGYON LASSÚ, minden nagyon lassan tölt be.

A telepítésnél pedig ezt írja ki, A WINDOWS NEM TUDOTT FORMÁZNI EGY PARTÍCIÓT A(Z) 0 LEMEZEN. A HIBA A TELEPÍTÉSRE KIJELÖLT PARTÍCIÓ ELŐKÉSZÍTÉSE KÖZBEN TÖRTÉNT. HIBAKÓD: 0X80070057

2017. nov. 23. 15:56
 4/6 AntZ ***** válasza:
2017. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na sikerült végre megoldanom a problémát.

Azért jelentkezett ez a hiba, mert sérült volt a winchester, másnéven a HDD vagy így is szokták nevezni SDD meghajtóm, amely 500GB - os volt, de most már a kukában landolt. Na meg nem akart betölteni, amikor bekapcsoltam, meg nagyon hallható volt ilyen pattogó hang. Ha ilyet tapasztal valaki, az már egész bisztos, hogy WINYÓT kell cserélni.

Kicseréltettem a winchestert egy másik jól működő használtra, és most már gond nélkül feltelepült a Windows 7 Ultimate a gépemre.


Azért köszönöm a jó szándékú segítséget... :)

2017. dec. 3. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a hdd hibát is említettem elől.
2017. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!