Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A tavaszi 1703 és az őszi...

A tavaszi 1703 és az őszi 1709 frissítés hova tölti le magát a gépre?

Figyelt kérdés
Az az igazság én még egyiket sem telepítettem,mert több rosszat hallottam róluk mint jót,és egyenlőre még mindig nem akarom telepíteni de a microsoft elég erőszakos.Anno volt a c meghajtón egy legalább 8gb mappa ami valószínű a 1703 mas frissítés volt,azt töröltem a lemezkarbantartón keresztül el is tűnt a mappa de megint ki dobta mindennap,hogy újra indítás halasztás meg ilyesmi,mindig ellenőriztem,hogy vissza letöltődött e de meg volt minden hely amit előtte lefoglalt.Most viszont megint legalább 8gb helyem tűnt el de úgy,hogy nem találom a frissítés mappát mert előzőleg a c meghajtón volt de most nem találom,másodjára vajon hova tölti le?

2017. nov. 24. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Eldugja.

Mint ahogy a frissítést is.

Ha újraindulni szeretne, azt jelenti, hogy folyamatban van a frissítés.

Nemnagyon fogja ez után se (sőt!) reklámozni ezeket a dolgokat a w10.

2017. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor másodjára már nem nagyon fog sikerülni a letöltött telepítőt törölni
2017. nov. 24. 11:01
 3/10 AntZ ***** válasza:

A frissítéseket ide:

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Azok is itt vannak, amiket már telepített a windows.

2017. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 AntZ ***** válasza:

Írd be futtatásba (windows gomb + R):

cleanmgr

Jelöld ki:

C:

majd rendszerfájlok törlése. Rakj mindenhova pipát, és okézd le, majd fájlok törlése. Sokáig fog futni, de az eddigi update maradványokat, meg a windows.old mappát is törölni fogja.

2017. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

AntZ


De nekem nincs telepítve egyik frissítés sem,én csak arra voltam kíváncsi,hova tüntette el megint vagy 8gb szabad helyemet vagyis a letöltött frissítés telepítő mappáját szeretném törölni.Elsőnek mikor sikerült akkor a c meghajtó külső mappáinál volt kint mint rejtett mappa,és a lemezkarbantartóval rendszerfájlok törlésénél sikerült anno törölni.De most máshova rakhatta a telepítőt.

2017. nov. 24. 20:16
 6/10 AntZ ***** válasza:

Nekem ezek a mappák vannak a gépemen:

[link]

Amit ezen felül találsz -- ha jól emlékszem $ jellel kezdődik -- ott keresgélj.

2017. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 AntZ ***** válasza:
Ó, most vettem észre, a recyle bin is $ jellel kezdődik. Azt akkor ne vedd figyelembe. :)
2017. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

AntZ


Na igen az első letöltés pontosan itt kívül volt található,na ezt töröltem anno,de a második letöltést nem találom úgy el rejtette a windows valahova.De majd akkor azért nézegetem a dollár jel szerűséget.

2017. nov. 25. 18:27
 9/10 AntZ ***** válasza:

Ennek a mappának nyugodtan törölheted a tartalmát:

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Ide tölt le minden frissítést a windows, ha akarod, ha nem. Voltak már ebből bonyodalmak, mert régebben -- ha nem figyeltél oda a beállításoknál -- akkor is letöltötte a windows a frissítéseket, ha mobilnetet használtál. Szóval itt vannak a már telepített frissítések is, érdemes törölni innen mindent.

2017. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AntZ ***** válasza:

Így néz ki elsőre:

[link]

Másodjára:

[link]

És a végén:

[link]

2017. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!