Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor újra kellene rakni...

Most akkor újra kellene rakni a Windowst? Másnak is ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Windows 10-em van, sosem működött rendesen. Már egyszer újra lett telepítve, mert állandóan dobott egy kék halált. Azóta is kék halálozott, utoljára júliusban. Videóknál akadozik a hang, néha lefagy böngészésnél, nem mozdul az egér. Hardveresen jó a gép, már több tesztet is csináltam, ismerősöm is nézte. Ja és egy éve lett újra rakva. Mindig amikor van egy frissítés, akkor meghülyül. Most is erőltet egy nagyobb frissítést, de nincs kedvem felrakni. Állandóan összegyűjt minden szemetet, mindig frissít, s ha frissít, akkor meghülyül. Torkig vagyok vele. Van, hogy felraktam egy játékot, nem játszottam 6 hónapig, mert nem volt kedvem és 6 hónap múlva már nem indult el normálisan, akadt, meghülyült, de előtte tökéletes volt. Pedig nem is szemetelem tele, össz-vissz 3 játékot raktam rá egy év alatt, egyébként tanulok rajta vagy netezek. Hetente 3x-4x, ha megy a gép 2-3 órát...

2017. nov. 30. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam tökéletesen működik. De ha nem megy, akkor nem kell erőltetni, tegyél fel egy 7-est helyette.
2017. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megéri még?
2017. nov. 30. 19:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy megéri-e? Ha sok a kékhalál akkor neked nem jön be a WIN10. Ha a visszatett WIN7 alatt is kékhalál lesz akkor hardveres a probléma vagy valami driver lesz a gond.
2017. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Figyeljetek nem tudom mi lehet. Memtest-et futtattam, többször is, 8-10 órán át. Szerencsére semmi. HD Sentinel szerint minden jó. VGA, Proci szerintem jó, amikor játszok, akkor nincs semmi.
2017. nov. 30. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy sima Windows 7 home premiumot, tökéletes.
2017. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz. Kár, mert szeretem a WIN10-et amúgy, csak a hibák ne lennének.
2017. nov. 30. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én utálom a Win10-et de sajnos új a laptopok és csak ehhez van illesztőprogram...
2017. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet adok még neki egy esélyt és újrahúzom ezzel. Aztán meglátom.
2017. nov. 30. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is folyton kékhalálozik és csak soká derült ki hogy az alaplapi hangkártya illesztőprogramja miatt mert az csak Windows8-ig támogatott.

Úgy oldottam meg hogy beletettem egy win10 kompatibilis kártyát, az alaplapit pedig kikapcsoltam BIOS-ból.

2017. dec. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez is valami driver miatt lehetett szerintem.
2017. dec. 9. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!