Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor újra kellene rakni...

Most akkor újra kellene rakni a Windowst? Másnak is ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Windows 10-em van, sosem működött rendesen. Már egyszer újra lett telepítve, mert állandóan dobott egy kék halált. Azóta is kék halálozott, utoljára júliusban. Videóknál akadozik a hang, néha lefagy böngészésnél, nem mozdul az egér. Hardveresen jó a gép, már több tesztet is csináltam, ismerősöm is nézte. Ja és egy éve lett újra rakva. Mindig amikor van egy frissítés, akkor meghülyül. Most is erőltet egy nagyobb frissítést, de nincs kedvem felrakni. Állandóan összegyűjt minden szemetet, mindig frissít, s ha frissít, akkor meghülyül. Torkig vagyok vele. Van, hogy felraktam egy játékot, nem játszottam 6 hónapig, mert nem volt kedvem és 6 hónap múlva már nem indult el normálisan, akadt, meghülyült, de előtte tökéletes volt. Pedig nem is szemetelem tele, össz-vissz 3 játékot raktam rá egy év alatt, egyébként tanulok rajta vagy netezek. Hetente 3x-4x, ha megy a gép 2-3 órát...

2017. nov. 30. 19:37
1 2
 11/11 MolotovPunk ***** válasza:

Nekem újonnan vett laptopom van Windows10-es,de 1 év alatt többször voltak vele gondok.Frissítési hibák.Pár perces lefagyások,windows asztal többször töltött be úgy,hogy hiányoztak az ikonok,így többször volt olyan,hogy újra kellett indítani emiatt a gépet.

Szerintem a Windows 10 egy nagy bukás.

Még szerencse,hogy másik gépemen eredeti Windows 7-es van,na az működik is tökéletesen évek óta.

Windows 7 the best.

2018. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!