Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Driverek telepítése optikai...

Driverek telepítése optikai meghajtó nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vásárolni szeretnék a héten egy számítógépet (radiumpc-ről) és úgy szeretném venni, hogy nem veszek bele optikai meghajtót. Viszont eszembe jutott, hogy a drivereket CD formájában fogom megkapni, de meghajtó hiányában nem lehet őket CD-ről relepíteni. Az lenne a kérdésem, hogy esetleg a driverek hivatalos weboldalairól le lehetne-e tölteni ezeket az illesztőprogramokat úgy, hogy ingyen van, azaz mintha CD-ről telepítettem volna őket.



#számítógép ##driverek ##illesztőprogramok ##radiumpc
2018. jan. 13. 19:17
 1/6 anonim válasza:
100%

Persze.

Szinte már senki se használ optikai meghajtót.

Beírod az alaplapod nevét a google-ba, és az adott oldalon az adott operációs rendszerhez függően letöltöd a hozzá kellő drivereket.(Ha valami nem világos, akkor írj privátba)

2018. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. :D

Majd ha nem megy valami, akkor majd írok.

Mégegyszer köszönöm. :)

2018. jan. 13. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is szokás a CD-ről telepíteni őket mert már akkor sem az volt a legfrisebb driver, amikor kinyomták a CD-t. Mindig a gyártó oldaláról szedd a drivert.
2018. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Nagy aggodalmaimban, rákerestem néhány oldalra, és azt már tudom, hogy nVidia videókártyához tudok leszedni drivert. Viszont az MSI (gaming pro) alaplapomhoz az MSI oldalán nem találtam semmi letöltést. Illetve arról sincs semmi fogalmam, hogy rendes, kompatiblis Realteket honnan szedjek le.

Tudna ezekben még segíteni valaki? :D

2018. jan. 14. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:

nemár hogy nem lehet!!!


[link]


Itt kiválasztod a lapodat és azon az oldalon "services" menüpont is itt drivert, manualt, BIOS-t mindent le lehet tölteni.

2018. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Igazából ma már sikerült rátalálnom a driverekre. :)

Ment a pacsi!

2018. jan. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!