Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a torrent?

Miért csinálja ezt a torrent?

Figyelt kérdés

Egy ideje ha letöltök valamit, nem tudom hová helyezi a letöltött fájlokat, de a legnagyobb vicc, hogy a gép keresőprogramja se találja őket, mintha le se töltődtek volna, pedig a torrent állítása szerint igen.


Hosszú évek óta használom ezt a programot és soha nem volt vele ilyen bajom.

A probléma fennállása előtt se új verzió telepítés, sem pedig beállításmódosítás nem történt.


2018. jan. 24. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi történik ha a torrenten vagy a fájllistában nyomsz egy jobb klikket és kiválasztod a tárolómappa megnyitását?


Ha nem áll le hibával és a státusznál sem ír hibát akkor feltételezhető hogy a letöltés véget ért és az adatok érintetlenek. Ilyenkor pedig látnod kell a célmappát is.

2018. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos látom a célmappát és az üres... A mappát megcsinálja, de azon belül semmi. Jelen esetben egy sorozat egy egész évadnyi videó fájljainak kellene benne lennie.
2018. jan. 24. 14:37
 3/8 Shaddark ***** válasza:
44%

Tiltsd le az automata frissítést és amelyik verzió jól működik azt használd.

Semmi olyan nem jön ki egy frissítésnél amire szükséged van, a reklámcsík szélesebb lesz maximum :) .

Frissítéskor szokott ilyeneket csinálni...

2018. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Oké akkor majd azt megpróbálom... Remélem beválik, mert már enyhén szólva dühös vagyok miatta. :D


Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

2018. jan. 24. 14:57
 5/8 DjImipapa ***** válasza:
Qbittorrent az sosem hibázikszerintem.....:)
2018. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem qBittorrent v4.0.3-om van... :( / :D
2018. jan. 24. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A beállításokban van olyan hogy ("keep incomplete torrents in": [elérési út]) a még be nem fejezett dolgok egy temporary mappába gyűlnek, és csak a befejezéskor másolja át a rendszer a megadott célmappába. Nálad esetleg valami bekavarodhatott, és a temp mappából nem mozdult ki a tartalom.
2018. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A poén leginkább az, hogy letöltöttem az évadot tegnapelőtt este. Tegnap reggel nézem: üres a mappa. Ebédszünetben is üres a mappa. Este ahogy hazaértem: hirtelen ott az összes videó a helyén! Szavakat sem találok rá.


Köszönöm szépen 7-es válaszoló! :) Feltétlen megnézem azt a beállítási módot!

2018. jan. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!