Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Működni fognak a mentéseim az...

Működni fognak a mentéseim az új rendszer alatt?

Figyelt kérdés

Röviden,tömören:

Windows 8.1-em van jelenleg. Játszom néhány játékkal amiknek tudom a save fileok helyét és le is vannak mentve külső adathordozóra. Most fogom fejleszteni a számítógépem, cserélve lesznek a RAM-ok, processzor, alaplap. Mivel egy AM4-es konfig lesz így szeretnék mindenképp Windows 10-et felrakni. Minden adathordozót amik a gépben vannak formázni fogok. Az összes játék visszakerül majd a gépre de már a Windows 10-es rendszer lesz, na most itt jön a kérdés lényegi része.:

Még a Win8.1 alatt lementett mentéseim jók lesznek a Windows 10-re feltelepített játékaimhoz?

40-50 óra játékidő veszhet el, ha elcseszem.

Köszönöm előre is a segítséget!



2018. febr. 15. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, menni fognak. Én mondjuk le szoktam menteni az egész C meghajtó tartalmát, biztos ami biztos, ki tudja miről feledkezem el :)
2018. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!