Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan megoldás,...

Létezik olyan megoldás, amivel egyszerre több számítógépen is ugyanazt a műveletet tudom úgy elvégezni?

Figyelt kérdés
Olyasmi szoftverre gondolok, ami mondjuk hálózaton keresztül lehetővé teszi, hogy az összes csatlakozott számítógépet egyszerre, egyetlen helyről, ugyanúgy vezérelhessem egyetlen egérrel és billentyűzettel.
2018. máj. 4. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Google első találata:

[link]

2018. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Google első találata nekem nem nyerő. Olvasd el a kérdést még egyszer. Minden monitoron ugyanott kell legyen az egér egyszerre és minden gép fogadja a billentyű parancsokat is.
2018. máj. 4. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen és nem.

Elméletileg lehetne hálózaton virtualizálni.

DE! Még ha teljesen egyforma számítógépek akkor is pl. lehet hogy más hol dobja fel az új ablakot amit meg akarsz nyitni, így már is vannak elcsúszások.

Vagy csak ha azt nézzük, hogy ha az egyik valamiért lassabban reagál, már másik műveltetett végeznél, mire az végez az elsővel.

Csinálj parancs fájlt ami elvégzi a szükséges műveletet, és futtasd azt minden gépen.

(Amúgy mi értelme lenne ennek!?)

2018. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendszergazda vagyok és egy kis könnyítésre gondoltam, ha mondjuk egyszerre 10 gépen kell ugyanazt a programot telepítenem, ugyanazokkal a beállításokkal.
2018. máj. 6. 11:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a megoldást: [link] InputDirector a neve és van benne mirror, azaz tükrözési mód.
2018. máj. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!