Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell animciós képet...

Hogy kell animciós képet photoshoppolni?

Figyelt kérdés

Animált képek esetében nem működik minden olyan simán mint a photoshopban mintha igazi képet szerkesztenék és vagy rosszul keresek rá vagy nem nagyon vannak ilyen tutorialok.


Esetleg erre van egy másik program?



2018. júl. 7. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elnézést, ilyenkor már össze-vissza beszélek. Szóval az 1. módszernél kihagytam a lényeget, hogy a texture mapot hívod be Photoshopba, amin a színek vannak. A 2.-nál meg ugye egy az egyben a modelt repíted Blenderbe, ahol nem csak festeni tudod, de nagyon szépen alakítani is akár.
2018. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 tabaki ***** válasza:
Hát, én még mindig nem tudom, kinek van mumpsza. Amúgy szerintem is a modell tényleges átszerkesztése lenne az igazán érdekes (amennyire így kívülről értem, a head-hack ehhez képest két modell rafinált összegányolása), de sokat nem akarok okoskodni, mert a bemutatók alapján nem tűnik igazán problémamentesnek, és nem áll szándékomban amiatt telepíteni a Steamet és az SFM-et, mert hátha nekem mégis sikerül. De a #9 hozzászólásodból nekem inkább az jött le, hogy itt ténylegesen egyetlen állóképről van szó, amelyik például SFM-mel készült, ezt szeretnéd szerkeszteni -- viszont az „akárhogy próbáltam, nem ment” fordulat elég kevés támpontot ad arra, hogy mi lehet a gond. Elvileg a 3D-programok is hagyományos formátumú képeket produkálnak rendereléskor, ezért ugyancsak meghökkentő lenne, ha a Photoshopnak beletörne a bicskája egy olyan képbe, amit mondjuk egy képnézegető simán megjelenít. Kissé megkésve, de érdemes lenne tisztázni, hogy egyáltalán miféle képformátumról beszélünk, és azt is javaslom, hogy tegyél föl egy ilyen képet valami képmegosztó helyre (pl. Imgur), hogy kipróbálhassuk, mire megyünk vele.
2018. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen ezt a videót már "használtam" de nem értek blenderhez csak c4d-hez. Meg akartam tanulni használni de annyira eltér a C4D-től hogy túl sok volt. Most találtam egy videót amit este "kipróbálok" viszont az a tapasztalatom hogy a c4d nem a kompatibilitásról híres de most mennem kell.

https://www.youtube.com/watch?v=dOVCuFe1wPk&t=203s&list=PL1W..

2018. júl. 10. 13:13
 14/14 A kérdező kommentje:
hoppá nem vettem észre hogy már van második oldal is....
2018. júl. 10. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!