Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tud a Microsoft, hogy...

Mit tud a Microsoft, hogy (kis túlzással) nem készítettek még egy használható programot, és mégis piacvezetők tudnak lenni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A Windows meg az Office azok mik? :D

Jó, tudom, vannak hibáik, de mondj jobbat.

2018. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem is igaz, hogy nincs használható programjuk! A 3D Pinball például egész jó!
2018. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hú, azon mennyit játszottam régen...
2018. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alex Fly ***** válasza:

Úgyb hogy annak idején írtak egy olyan programot, amely ipari szabvánnyá vált.

Ezután egy másik termékükre olyan szerződést kötöttek, amely alapján a jogok náluk maradtak és a szoftvert szabadon tovább tudták adni a konkurrenciának.

Ezenkívül sok egyéb módon is hozzájárultak ahhoz, hogy minél többen használják a termékeiket, amelyekkel piacvezetők lettek és végül egy adott szegmensben dominánsak.

És természetesen mimdezt nem tudták volna végrehajtani valóban hasznáható és megbízható szoftverek nélkülb melyeket vagy ők írtakb vagy felvásároltakb esetleg egyéb módon szereztek meg...

2018. júl. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1 Windózból az XP meg a 7 még úgy-ahogy használható, a többi fos. Az Office-t csak az tartja használhatónak, aki sosem próbálta még a LibreOffice-t vagy az OpenOffice-t.
2018. júl. 14. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok

Én kipróbáltam az OpenOffice-t, és a LibreOffice-t is, nekem egyik se jött be.

Még a WPS Office a legjobb alternatíva, de azt meg le se fordítják magyarra.


Valóban az újabb Windows-ok ráerőltetnek minden sz@rt az átlag felhasználóra, de miután az ember "kiheréli" belőlük a felesleges funkciókat, kap egy jól használható, stabil OS-t, amit nekem egyik Linux sem tudott idáig nyújtani.

2018. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, hogy a WPS-t nem fordítják le magyarra! A kezét kéne levágni annak, aki kitalálta az Excel függvények honosítását!
2018. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát például a függvényeket tök fölösleges lenne lemagyarosítani, nekem hál' Istennek nem kell őket mindennap használni.
2018. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!