Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg szar a windows vista?

Tényleg szar a windows vista?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan szar a vista mint amilyennek mondják,aki használta az elmondaná,hogy milyen volt(és hogy milyen gépen futott?)légyszíves mert ki akarom próbálni,de nem akarom,hogy a gépem összeomoljon.
2010. jún. 21. 16:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg szar :D Ne akard kipróbálni. Akkor már inkább Win 7.
2010. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Túl sokat megeszik a gépből.Magyarul utálom.
2010. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

igen szar

miért? csak mert szar

2010. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
2 év használat után mondom mindenzt, ha van hozzá géped, akkor sokkal jobb mint az xp, sokkal felhasználó barátabb és basszus, az xp már majdnem 10 éves, felejtsük már el! De egyébként a windows 7 az is tényleg nagyon jó
2010. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

mit érteszz azon,hogy felhasználó barát?

érdemes kipróbálnom?(most win7 van nekem)Én igazából akarok venni egy új op rendszert játékra és egy kis munkára(arra jó az office)a milyet vegyek szerintetek (ultimate vagy bacic??)ja és utolsó válaszoló mlyen gépen futott (proci ram stb?

2010. jún. 21. 17:35
 6/29 A kérdező kommentje:
magamnak op rendszert,hogy legyen otthon egy és nekeljen folyton szakemberhez menni
2010. jún. 21. 17:35
 7/29 anonim ***** válasza:
A vista talán a valaha volt legsz.rabb windows...
2010. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Na megjött az ellenvélemény... Én több mint 1 éve használom a Vistát (a laptopomon ez volt előtelepítve) és azt kell mondanom, hogy teljesen jól működik így sp2-vel. Aki a 7-et isteníti, annak elmondanám, hogy a gépigénye kb. ua mindkét rendszernek (mivel a két rendszer másban sem tér el túl sokban egymástól). Nekem a 7 nem adott annyival többet, hogy kipróbálás után váltsak rá. A Vista alapvetően azért lett lesz*rozva, mert az akkori átlag gépeken tényleg lassú volt. Egy mostani gépen viszont simán megy.
2010. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
nekem a vista valami újat tartogatott valami újat mutatott(de nem tettem rá a gépre )és lám lám a win7 meg kb olyan mint az xp felturbózva de nagyon jó a vistát is ezért akarom kipróbálni(meik tud többet?)rá menne a vista erre agépre és ha igen hogy futna?ADM Athlon(tm)64 X2Dual Core processor 5000+ 2,81GHz 2gb ram videókártya NVidia GeForce 8600 GTS 256 mb
2010. jún. 21. 20:42
 10/29 anonim ***** válasza:
Kevés szarabb van a vistánál. Inkább az XP-t használd.
2010. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!