Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg szar a windows vista?

Tényleg szar a windows vista?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan szar a vista mint amilyennek mondják,aki használta az elmondaná,hogy milyen volt(és hogy milyen gépen futott?)légyszíves mert ki akarom próbálni,de nem akarom,hogy a gépem összeomoljon.
2010. jún. 21. 16:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Bizony a win7 nagyon reklámozva van/volt de van egy dolog a win7-ben és a win developer -ben amitől beigazolódik hogy a vistát javították csak ki és raktak bele fölösleges dolgokat

amikor telepítesz egy olyan programot amihez rendszergazdai jogosultság kell akkor megjelenik a nyelvi eszköztár egy külön tálcán nos hát nem értem hogy miért nem olyan vastag és átlátszó mint a 7-ben lévő tálca (magyarul a nyelvi eszköztár a 7ben és a developerben fekete és olyan vastag mint a szeretett vistámé) Hiába mióta elment Bill Gates nyugdíjba nem tudnak újat kitalálni... :/

2011. nov. 3. 11:17
 22/29 Tribalstar válasza:
azért nem kedvelik sokan mert vagy játékoknál fél újabb cuccoknál akár 1 gb rammal is többet eszik :P
2012. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
24%
Nem. A Windows XP a sz*r!
2012. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
OSX a tuti. Hat év vistas kőkemény mélytorkos után, maga a megváltás!
2013. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a legjobb a windows 98 :) , komolyra forditva a dolgot nekem xpvel anyi bajom volt hogy igy a vége fele (a támogatásra célzok tudom 2014 ben fog de mostanság) fagyott és elég hamar lassult és állandoan szorakoznom kellet vele valami kisseb dolgot amugy király az xp , a vista már stabilabb most én leszarom hogy jaj csilivili de ez a csili vili rendszer elég stabilabb mint a windows xp . 1x feltettem nagyon sokáig ment a gépemen és kijött a 7 mondom uj rendszer juhé váltok hát az is ment 1 ideig de az elég szépen belasult pucoltam de akkor is sokszor tetem ujra de mégis a windows 7 sem rosz az is elég stabil mint a vista tehát ezek nagyon jó rendszerek mielöt valaki fikázná hogy jaj szar a vista tudatom a 7 a vista motorjára épül és ezt fejlesztetek rá pár dolgot magyarul ha a vista tényleg szar lenne akor ez is naés jöjjön a gép amin fenn voltak a rendszerek:


phenom 2 x2 3ghz, 2gb ddr2 ram , ati hd3650 512mb dx 10,260gb hdd


persze a windows 98 is jo volt a maga idejében :D üdv ati

2013. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25. ik vagyok [link]

ezt olvasd el röviden azért találják szarnak a vistat mert a micorosft sok elözetest negedett ki és atorren oldlakon ez votl fetléve végleleges verzioként ami miat sok a driver hiány illetve rosz tapasztalat után mondták hogy szar a vista és azért kér több gépet mert akkor am érnönökök 2001 be az xp megjelenése után kezdték fejleszteni és ugy számolták hoa hardver piac 1 szálon 3-5ghz procik elsznek de elterjedt a töb szálon való futatás és nem ezt beszélték meg . a öbit meg találod benen .

2013. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Kattintsd a linkre [link] szar a windows vista, 8, 95 mert bugos laggos a gep es tenyleg fos fos fos fos! Hasznalj windows xp-t es windows 7-eset :)
2014. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
elég sok idő telt el azóta ,hogy kiírtam a kérdést. picit kevesebb mint 4 év. Azóta csak Vistát használtam. Teljesen meg vagyok/voltam vele elégedve. :)
2014. ápr. 20. 14:20
 29/29 anonim válasza:

Kipróbáltam!


Kezdjük a géppel (Kérlek ne nevess! ):


CPU: AMD Athlon 2200+ (1500Mhz)

RAM: 1 Gb 333Mhz

Video: NVIDIA GeForce4 MX4000 (128Mb)


Windows Vista:

Simán felment rá!

Kipróbáltam, nézelődtem rajta... hááát... Mit mondjak?!

90%-ban ugyanaz az sz@r (Ne haragudj nem tudom szebben kifejezni) mint a windows 7.

Mind a 2 operációs rendszer MEGZABÁLJA a rendszert.


A windows 7 még kicsit több RAMot zabál..

Szerintem, ha játszani akarsz vagy jóformán akármit csinálni és nincs egy ÚJ* géped, akkor XP!

Csak az "izmosabb gépekre érdemes felrakni az új fo$okat.


Az AERO szép, de áááhhh... Ugyanmár!

Próbáld ki ha akarod! Szépnek szép a 7-es is, de...

2014. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!