Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg szar a windows vista?

Tényleg szar a windows vista?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan szar a vista mint amilyennek mondják,aki használta az elmondaná,hogy milyen volt(és hogy milyen gépen futott?)légyszíves mert ki akarom próbálni,de nem akarom,hogy a gépem összeomoljon.
2010. jún. 21. 16:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
ti csak azért mondjátok,hogy szar mert így hallottátok vagy azért mrt ki is próbáltátok ?
2010. jún. 22. 10:11
 12/29 anonim ***** válasza:
Ismeretség nélkül soha nem állítok ki (főleg negatív) véleményt bármiről/bárkiről...
2010. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
értem,csak mgkérdeztem
2010. jún. 22. 11:18
 14/29 anonim ***** válasza:

Vista... tényleg jól néz ki, engem is a kinézete csábított el xD

De amikor látom hogy a játokok 70%-ával nem kompatibilis, és egyfolytába lefagy, akkor visszatértem a jó öreg xp-hez :S

2010. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Én tegnap raktam fel és csak a hang nem ment mert az sp1-en nem megy de minden más nagyon szépen működik :)Köszönjük Microsoft!
2010. jún. 29. 14:37
 16/29 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a vista-t. Nekem az xp-vel szemben, sosem fagyott le, sose volt semmi baja. De azért jobb a 7-es :)
2011. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Sokan azt írják, hogy így rossz a Vista, meg úgy rossz, de nekem nagyon is bevált. Ez a vélemény azon alapul, hogy akkoriban még őskori gépek vannak.

Csak így tudom szemléltetni: Intel Core I7, 4gb RAM, 1 gb videó kártya. Ezen a gépen fél év alatt belassult úgy a win7, hogy három perc alatt tölt be és alapműveletek elvégzésére sem alkalmas.

Egy netbookon (256 mb videó kártya, 1 gb RAM) a Vista tökéletesen és jobban működött, mint az előbbin az agyonreklámozott win7. A tapasztalataim szerint gyors és szép a Vista.

2011. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Sokan azt írják, hogy így rossz a Vista, meg úgy rossz, de nekem nagyon is bevált. A rosszra utaló vélemény azon alapul, hogy akkoriban még őskori gépek voltak.

Csak így tudom szemléltetni: Intel Core I7, 4gb RAM, 1 gb videó kártya. Ezen a gépen fél év alatt belassult úgy a win7, hogy három perc alatt tölt be és alapműveletek elvégzésére sem alkalmas. Pl.: Állandóan lefagy a semmitől bárhogyan is tisztítom, vagy éppen leállítok szolgáltatásokat.

Egy netbookon (256 mb videó kártya, 1 gb RAM) a Vista tökéletesen és jobban működött, mint az előbbin az agyonreklámozott win7. A tapasztalataim szerint gyors és szép a Vista. A másik, hogy az a rosszabb gépen is harminc-negyven mp alatt betöltött.

2011. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

ugye már egy év eltelt a kérdés kiírása óta és kipróbáltam (télleg hat:D) azóta is vistám van EREDETI! és én is úgy tapasztaltam,hogy a vista a sp2 gyorsabb mint win7 sp1,szerintem a windows 8 bétájának érkezéséig vistám lesz :)

Köszönöm még egyszer utolsó :)remélem neked is vistád van :)

2011. jún. 22. 22:23
 20/29 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó ideje vista van. Sosa se volt még baja. A Windows 7-et nagyon reklámozzák, hú de sz@r a Windows Vista! Hú de sz@r az XP. Vegyél hetet. Ha jól tudom volt olyan, hogy a Windows 7-et ingyen legálisan teljes verzióban lelehetett tölteni a Microsoft honlapján, ez is azért volt, hogy reklámozzák.

A Windows Vista Az XP és a 7 keveréke lehetne ha a Vista lenne az új.

2011. nov. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!