Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows telepítő nem fut e...

A Windows telepítő nem fut e gépen. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tehát újra szeretném rakni a gépet és néztem is róla videót ami tömören annyi higy a netről leszedte a telepítőt rátette pendrivera és a terv az volt hogy arról telepiti vissza a Windowst. Namármost én is leszedtem, ráraktam a pendrivera és csak úgy kíváncsiságból megynutottam a setupot. Erre az az üzenet fogadott higy "ez az alkalmazás nem fut az Ön gépén". Ezzel most mit tudok kezdeni vagy hogy tudnám megcsinálni higy rendesen fusson?

2018. szept. 1. 10:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nemtom mennyire fontosbde win10 van rajta és azt akarom újra rakni
2018. szept. 1. 10:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne windows alól futtasd a windows telepítőt. Újraindítod a gépet és a pendriveról bootolsz
2018. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent? Bocs nem vagyok túl nagy gép szaki : (
2018. szept. 1. 11:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó már vágom miaz... De akkor az nem gáz ha nem nyit meg semmit amikor a setupot akarom nyitni? Csak a tisztán látás kedvéért kérdem
2018. szept. 1. 11:03
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Valószínűleg jelenleg 32-bites Windows van a gépen, az a Windows telepítő ami szereztél az meg 64-bites. Mivel a 64 bites programok nem indulnak el 32-bites rendszeren (csak fordítva) így szerintem ezért írja ezt ki.

De nyugi, boot -oni attól még tudni fog.

2018. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm 😁
2018. szept. 1. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rufus a barátod. Sima rámásolás a pendrive-ra nem lesz elég, mert bootloader-t egy erre a célra kitalált eszköz hoz létre. Egyszerűen fogalmazva: ha nem használsz booteszköz-készítő programot, akkor nem fogsz tudni boot-olni az adott eszközről, azaz a pendrive-ról.
2018. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!