Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » QBittorrent miért nem seedel...

QBittorrent miért nem seedel a nagybátyámnak Ztrackerre?

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem tiszta sz...r ez a program és rakjam fel neki a régi 2.2.1 uTorrentet.


Be állítottam neki úgy mikkor felraktam mint az enyémet, ahogy az nCore kérte állítsuk be az qBittorrent.


Szerintetek is csak az uTorrent a legjobb a világon?


Unokaöcsém szerint az uTorrent a legjobb.



2018. szept. 9. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mert a reklám nem csinál semmit, csak megjelenik a programban, simán lehet ignorálni is.

Amíg nem tiltják be az oldalak, nem tudsz mit csinálni. Vagy akkor olyan szinten állítsd be neki a qBittorentet, hogy teljesen hasonlítson kinézetre a másikra, és hátha jobban megszokja. Ha nem, akkor úgysem tudsz mit csinálni. Aki programokat is warezol úgyis megpakolja a gépét kártevővel, pont nem fogja érdekelni hogy nem biztonságos a kliens.

2018. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az nCore már nem nagyon ajánja az uTorrentet, én ezért váltottam.

Neki is felraktam de ő Ztrackert használ.

2018. szept. 9. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!