Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Késik a felirat elég sokat!...

Késik a felirat elég sokat! Hogyan tudom beállitani hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Win10 alapértelmezett lejátszóját használom, nincs semmi beállitása nem tudom mit csináljak.. a feliratot kulon szedtem le, kibontottam az asztalra, a sorozatot a letoltesek mappabol nyitom, a feliratot ugye az asztalrol. Sehogyse tudom beallitani, windows media playernel is probaltam de ott meg a feliratot fel se hozza.

2018. szept. 13. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha alternatív megoldás is érdekel, akkor ajánlom a VLC playert. Ott az eszközök/sávszinkronizálás részben a hangot és a feliratot is tudod előre-hátra csúsztatni
2018. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam azt leszedni, de leszedtem es jo,:D koszi
2018. szept. 13. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Érdemes a VLC-t alapértelmezettként használni. Mindent visz:)
2018. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha más az fps, akkor hiába csúsztatod, az csak akkor jó, ha fix az elcsúszás előre vagy hátra..

VobSub telepítésével felhozza a feliratot a wmp, de ott is csúszni fog.

Egyelőre próbáld a VLC-t.

2018. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdemes olyan videóanyagot leszeni hozzá, amihez kimondottan készül a felirat. Ahonnan a feliratot leszedted, ott általában írják, melyik verzióhoz időzítettek.

Egyébként a VLC playert ajánlom, annál lehet késleltetni nézés közben kismértékben is.

2018. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vegul a VLC is szr lett ugyhogy leszedtem egy masikat amihez mar jart a felirat. De azert koszi😬
2018. szept. 18. 23:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Más volt az fps.

Van hogy nem találsz megfelelően passzolókat, akkor az fps-en lehet állítani. SubtitleWorkshop pl. 25-ről 23.976-ra ...stb.

2018. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!