Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A lizengo.hu oldalról vásárolt...

A lizengo.hu oldalról vásárolt Win10 operációs rendszerek miért olyan olcsóak?

Figyelt kérdés
Egy Win10 Pro magyar nyelvű oprendszer 15500 Ft-ba kerül, ez sokkal olcsóbb, mint bárhol máshol láttam. Van vkinek tapasztalata ezzel a céggel? A liszensz elektronikus, nem fizikai, viszont azt nem tudom, hogy adott gépre szól, vagy új alaplap esetén újratelepíthető-e.

2018. okt. 16. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Passz.(gondolom ezek is úgymond "használt" licencek)

Viszont a sov24.hu-t ismerem. Tőlük bátran vásárolhatsz.

Már vettem tőlük vagy tízet, mind hibátlan.

Gond nélkül aktiválható.

2018. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A software deals- től vettem végül, azoknak legalább van magyarországi bankszámlaszáma. Kicsivel drágább volt, de így sem vészes, 23500-ba került bruttó.
2018. okt. 18. 13:18
 3/3 anonim válasza:

Én ezt a választ kaptaam tőlük ugyanerre a kérdésemre, bemásolom:


"Köszönjük a kérdését.


Világszerte felvásároljuk a nagykereskedőktől azokat a termékeket, amelyeket nem telepítettek vagy szállítottak ki. Ezek a kereskedők nagy mennyiségben, kedvező feltételekkel szerzik be a termékeket, közvetlenül a fejlesztőktől.


Így több közvetítői lépcsőt is kihagyunk a folyamatból, ami ügyfeleink számára megtakarítást jelent.


Emellett a termékek virtuális jellegének köszönhetően a szállítási és tárolási díjakkal, illetve az ehhez szükséges személyzeti költségekkel sem kell számolni.


Szándékosan nem válunk hivatalos értékesítési partnerré, hogy semmiféle árpolitikához ne kelljen tartanunk magunkat. Ezeket az előnyöket teljes mértékben tovább tudjuk adni az ügyfeleinknek, így kedvező árakat biztosíthatunk a végfelhasználók számára.


Ha további kérdései merülnének fel, örömmel állunk rendelkezésére."


jah meg ezt a linket


[link]

2019. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!