Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A vírusírtót frisítettem és...

A vírusírtót frisítettem és mikor leálítottam és újraindítottam nem jött be csak annyi hogy, , Üdvözöljük" Mi lehet a Probléma? Csak az újrarakás segíthet?

Figyelt kérdés
Köszönöm Szépen! :)
2010. jún. 27. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Windows XP :D
2010. jún. 27. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elárulnád milyen vírus írtó könnyebb lenne megoldani a problémát. Bár windows esetében általában csak az újratelepítés marad.
2010. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marczi ***** válasza:
100%
Valószínűleg talált valamit a profilodban, "megjavította", az XPnek meg nem tetszett. Indítsd újra a gépet, és még a windows logó előtt nyomogasd az F5 billentyűt. Elő kellene jönnie egy menünek, amiben van egy Safe mode/Csökkentett mód menüpont. Azon indítsd el, majd jelentkezz be a géppel úgy, ahogy szoktál (ha a géped Domainben[Tartományban] van, akkor válaszd a safe mode with networking/csökkentett mód hálózattal menüpontot). Ha nem rakja rendbe a csökkentett mód a profilodat, akkor sem kell feltétlenül újratelepíteni a rendszered, de akkor már megéri specifikusan keresni a hibát. Próbáld ki ezt, és szólj, hogy mi történt.
2010. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Alighanem F8-at akartál írni. ;)


Egyébként, ha más csökkentett módban vagyunk a Windows rendszer visszaállítás szolgáltatása is gyakran segíteni szokott.

2010. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! Megy a zöld kéz is!
2010. jún. 29. 20:20
 6/6 Marczi ***** válasza:

Nem, nem akartam f8at irni. Ugyanis mindket billentyu mukodik, es ugyanaz a funkcioja. 95 es 98-as windowsnal volt (talan milleniumnal is, de azt nem hasznaltam, csakhat az is DOS alapu katyvasz) F5 volt a csokkentett mod, F8 pedig a menu. 2000, XP, es talan az ujabb verziokban is ezert hagytak meg mindket billentyut.


Rendszervisszaallitast nem szeretem, nem kerdez, csak torol...

2010. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!