Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépem folyamatosan...

A számítógépem folyamatosan újraindul, miért?

Figyelt kérdés
Be kapcsolom, van olyan amikor épp be bootol már ujra indul, van olyan amikor be sem bootol, de legtöbbször be jönn a windows és csak utána, a gépen Xp van, nincs túl melegedés, tálot már cseréltem és a RAM-al is kikodtam, van benne 4, egyesével végig probáltam a slotokat, mi lehet a baj?

2018. dec. 11. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig jó volt? Mikortól lett ilyen? Új hardver lett az XP alá téve?

Szerintem driver ill. hardver támogatási probléma.

2018. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy én ezt el hoztam keresztanyámtól aki most kapta, azt se tudom mikor volt utoljára újra rakva, most üzemelt egy 10 percet kb, rá dugtan egx USB-s wifit, és ilunra is indult, most egymás után ujra indul ahogy be kapcsol
2018. dec. 11. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha kihúzod a wifi-t?
2018. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyan az, 4-5-ször a boot utám egyből újra indult, most pedig úgy tűnik be hoza az Xp-t
2018. dec. 11. 16:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Most ahogy nem nyultam hozzá 1 óra hosszáig ment, most ahogy telepíteni akartam a wifit megint szarozik
2018. dec. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!