Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szabad ilyet kérni?

Vajda Gábor kérdése:

Szabad ilyet kérni?

Figyelt kérdés

Ha jog vagy törvénysértő úgyis törlődik tudomásul vettem. DE:

Van egy Goldwave v5.66 számú programom ami elég jó lenne sőt jó is volt mindezidáig csak egy új vinyó miatt újratelepítettem a windows-t és nem vettem észre hogy az avast-om bekebelezte még az előző rendszeren magának a Goldwave 2 kódját (Licence az egyik a másik meg aktíváló vagy regiszter)...nem találok a neten semmit hozzá.Ha valaki megadná ezt a két kódot amire szükségem van a program zavartalan működéséhez nagyon megköszönném.Csengőhangokat szoktam vele vagdosni zenékből meg ha valami kis kivezérlésű azon is segítek hogy jobban szóljon.De ezekhez kell az a nyamvadt 2 kódsor.

Ha valaki tud adni hozzá előre is köszönöm neki.


Mégegyszer...Goldwave v5.66 WIN10 32 bit.



Újabb Goldwave-ek nem jók mert 64 bitesek nekem meg 32-es a Windows-om....


Köszi!



2019. jan. 3. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Illegális licenszelés ügyében nem jó helyen jársz. Viszont:

Audacity-t tudom javasolni mint alternatíva

Ingyenes, egyszerű, zenevagdosásra több nem is kell. Sőt! Annál sokkal többet is tud

2019. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnézem köszönöm szépen!
2019. jan. 4. 10:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem örülök hogy nyílt forráskódú és ennyi dolgot tud.Köszönöm a tanácsot!!!
2019. jan. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!