Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rufussal megcsináltam egy...

Rufussal megcsináltam egy windows 7 telepitöt, de a bootolás után ez a kép fogad. Mit tudok most csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

itt a kép a lényeg hogy bootolás után ezt kapom probáltam usb 3.0 usb 2.0 egyiknél sem de a laptopomon meg jó a telepitö az asztali gépnél jelentkezik ez a probléma. Mit tudok tenni ez ugyben?



#Windows 7 #pendrive #bootolás #windows bootolás #windows 7 bootolás
2019. jan. 11. 00:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szokásosat, csak a telepítendő tároló legyen rajta semmi más, utána formázd le az utolsó Mb-ig mindent rajta! Én ezzel szoktam: [link]
2019. jan. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy GPT/UEFI módban kéne kiírni.
2019. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Amint hazaerek irok de annyit tudok hogy mbr modban csinaltam mert a winchesterem mbr- t irt a lemezkezelobdn tudjatok. Ezt az 1. Hozzaszolast nrm nagyon ertem leirnad pontosan mit kell csinalnom? Egyepkent az az uefi mod is erdrkelne hogy mi
2019. jan. 11. 08:53
 4/34 Gábor_79 ***** válasza:
Nekem a kép alapján olyan, mintha ez nem is a telepítő pendrive-al kapcsolatos hibaüzenet lenne, hanem az eredeti adattároló telepítésére vonatkozna. Magyarul még nem lett át állítva a boot sorrend az usb-s eszközre.
2019. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Így van. A telepítőmédián nincs olyan mappa amire a hibaüzenet hivatkozik, tehát nem is arról bootol hanem a fent lévő oprendszerről. BIOS-bootsorrend állítás szükséges, hogy elinduljon...
2019. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Sravok leirtam hogy mi a helyzet at van allitva es amugy is a gepen tokeletesen mujodik a windows csak ujra akrom telrpiteni.. trhat van rsjta es hadzbalom is ertitek szoval nemtudom miert neztrk hulxenek:( atallitottam mindrnt az usbre es akkor van ezba problema ha hddrol bootolok akkor bejon az eredeti windoes ertitek
2019. jan. 11. 13:47
 7/34 A kérdező kommentje:
De egyepkent igazatok van tenyleg nem kellene ilyen hibauzenet.. nem is ertem..
2019. jan. 11. 13:50
 8/34 anonim ***** válasza:
A pendrive-on nincs ilyen mappa. Most te nézel minket hülyének...
2019. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
de srác nem látod hogy a pendriverol bootoltam be és ugy adja be ezt? mit csináljak? hogy betudjam bootolni végre és letörölhessem a régi windowst..
2019. jan. 11. 14:31
 10/34 A kérdező kommentje:
elöbb töröljem le a windwos és utána rakjam fel? Nemtudom hogy ezt hogyan kéne
2019. jan. 11. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!