Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rufussal megcsináltam egy...

Rufussal megcsináltam egy windows 7 telepitöt, de a bootolás után ez a kép fogad. Mit tudok most csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

itt a kép a lényeg hogy bootolás után ezt kapom probáltam usb 3.0 usb 2.0 egyiknél sem de a laptopomon meg jó a telepitö az asztali gépnél jelentkezik ez a probléma. Mit tudok tenni ez ugyben?



#Windows 7 #pendrive #bootolás #windows bootolás #windows 7 bootolás
2019. jan. 11. 00:59
1 2 3 4
 31/34 Gábor_79 ***** válasza:

Egy külső partícionáló programra mutat a link, amiről szintén be lehet boot-olni windows-tól független, így nincs ami felülbírálná az összes partíció vagy merevlemez törlését. És felszólít, hogy csak az a meghajtó legyen csatlakoztatva, amire telepítve lesz, mert másik meghajtóra is kerülhetnek bejegyzések. Így annak a későbbi eltávolításával működésképtelenné teheti a rendszert.

Egyébként lemezt törölni a win 7 telepítőjével is lehet (Shift+F10 parancssor, majd Diskpart) vagy a drive-ok kiválasztásánál.

Eredetileg az volt a gond a kép alapján, hogy USB-ről nem ment az indítás.

Amikor feldobtam az UEFI ötletet, akkor nem tudtam, hogy 4.generációs a lapod szóval a Legacy mód lenne jó. Indításkor az F11-es billentyű nyomvatartásával egyből a boot menüt hozza elő az alaplap, úgyhogy próbálkozz azzal. Lehet a rufussal újra meg kellene csinálni MBR és legacy beállítással.

2019. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Szia megint megprobalom amint tudom koszi az otleeteket amit leirtal azt meg probalom ertelmezni xd
2019. jan. 12. 15:11
 33/34 A kérdező kommentje:
Na megcsinaltam es most elvileg telepiti a windowst. Felvehetném veled a kapcsolatot latom nagyon ertesz hozza es szeretnem ezuton is megkodzonni amennyiben sikerulni fog a telepites!!
2019. jan. 13. 01:31
 34/34 Gábor_79 ***** válasza:
Felveheted, de annyira nem értek hozzá. Windowst tudok telepíteni. Írj üzenetet, ha gondolod.
2019. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!