Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rufussal megcsináltam egy...

Rufussal megcsináltam egy windows 7 telepitöt, de a bootolás után ez a kép fogad. Mit tudok most csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

itt a kép a lényeg hogy bootolás után ezt kapom probáltam usb 3.0 usb 2.0 egyiknél sem de a laptopomon meg jó a telepitö az asztali gépnél jelentkezik ez a probléma. Mit tudok tenni ez ugyben?



#Windows 7 #pendrive #bootolás #windows bootolás #windows 7 bootolás
2019. jan. 11. 00:59
1 2 3 4
 11/34 Gábor_79 ***** válasza:
Azt is egy live rendszer alól tudnád megtenni, amihez USB bootolás kell. Mármint a partíciók törlését. Ezek szerint valami beállítás hibádzik. Billentyű paranccsal hozod elő a indító eszköz választást vagy BIOS beállításon keresztül indul?
2019. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
A Bioson belül msi bioszban csinálom van uefi meg sima usb tudjátok de nemtudom mi az az uefi ,nem is azt használom
2019. jan. 11. 18:28
 13/34 A kérdező kommentje:
Egyebként köszönöm hogy segitesz
2019. jan. 11. 18:28
 14/34 A kérdező kommentje:
Sracok modt ujraprobaltam es megint mast kaptam nemtudok hogyan de valahogy ez elojott otletem sincs mi ez beirtam hogy exit es visszadobott a biosba
2019. jan. 11. 18:43
 15/34 A kérdező kommentje:
2019. jan. 11. 18:49
 16/34 Gábor_79 ***** válasza:

És ki csinálta az eredeti telepítést, amit le akarsz gyalulni? Úgy néz ki UEFI módra klikkeltél a pendrive-on, mert két féle képpen jelenik meg az adattároló eszközök közt (UEFI utótaggal). Az UEFI a BIOS utódja, ami fejlettebb és biztonságosabb és elvileg gyorsabb környezet az újabb rendszerekhez.

Már tudjuk, hogy MSI, de az alaplap típusa? Manualja informatív tud lenni az alapbeállításokat illetőleg.

2019. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Valami random csávo csinálta nem én intéztem sajnos..

MSI H81M-P33 az alaplapom

2019. jan. 11. 19:37
 18/34 A kérdező kommentje:
Csak probálgattam hátha jo lesz azzal az uefi moddal de nem ugy néz ki :/
2019. jan. 11. 19:37
 19/34 A kérdező kommentje:
De lehet hogy akkor maradok a gép tisztitásnál aztán ugy probálom gyorsitani
2019. jan. 11. 19:40
 20/34 Gábor_79 ***** válasza:
Nem lehetetlen, de lehet a lapbeállítás pillanatnyilag UEFI módban van, de a telepítő pendrive-ot nem azzal az opcióval csináltad, mikor van rá lehetőség. A második képen ahol volt a hosszú lista, azon merevlemezek voltak és az egyik GPT partíciós táblára volt inicializálva, ami az UEFI telepítés egyik előfeltétele. Tehát egy-két beállítást át kell kapcsolni a BIOS-ban és elvileg elindul a telepítő. Egyszerűbb, ha a Rufus-ban az UEFI opciót választod.
2019. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!