Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik ezek a furcsa Microsoft...

Mik ezek a furcsa Microsoft bejegyzések az Eseménynaplóban?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 20. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez off, de miért van a kulcsszavaknál az orosz???
2019. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem látod a cirill betűket hogy azzal van formálva a Microsoft mint szöveg?
2019. jan. 20. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos nem orosz, cirill betű ide vagy oda... nem mellesleg alig van ott cirill betű...
2019. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na most akkor nem cirill betű vagy alig van ott cirill betű, tehát van cirill betű.


Ne trollkodj plíz.

2019. jan. 21. 03:36
 5/6 anonim ***** válasza:
(Nem trollkodok, csak próbálom kijavítani a gondolatodat) A betűk inkább olyanok mint amik a bolgárba meg az ukránba vannak. Az oroszba sok betű nem fordul elő az ott látható cirill betűk közül. Elősször nekem a görög is gyanús volt, de abba nincs pl: "я" szóval azt kilőttem. A szláv és a cirill stimmel, de az orosz biztos, hogy nem. Amúgy meg a kérdésedre válaszolva: Lehet, hogy egy vírus vagy egy hacker miatt.
2019. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

van benne minden de a cirill volt a legegyszerűbb, most nem néztem végig. Nem ez a lényeg, rákérdeztél miért orosz a kulcsszó, ezért. mindegy.


szóval hack.

virus.


nem valószínű, de semmi sem kizárt, tovább kutakodom

2019. jan. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!