Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltörték az instagram fiókoma...

Feltörték az instagram fiókomat lehet valamit tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem tudok belépni sajnos, tuti hogy feltörték, évek óta jól működött de ma hirtelen nem engedett be egyik pillanatról a másikra én arra gondoltam törölni szeretném de nem tudom hogy kell, valaki tud segíteni?

2019. márc. 20. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha törölni lehetne egy fiókot anélkül hogy tudnád a belépési adatokat, akkor bárki fiókját töröltethetnéd. Szerezd vissza a hozzáférést, utána törölheted.

Feltörés pedig még mindig nincs, valahogy megszerezték a jelszavad és azzal beléptek, nem törtek be az Instagram szerverire hogy pont a te fiókod jelszavát lopják ki. Átvertek, bedőltél egy kamu appnak vagy linknek, és önként adtad meg az adatokat. Óriási biztonsági hiba, ha az e-mail címed jelszava ugyanaz volt, és nem használtál biztonsági funkciókat. Amennyiben nem sikerül a hozzáférést visszaszerezned, a fiók úgy marad.

2019. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj újat, ha szükséged van rá. Ha nincs, akkor nincs továbni teendőd.
2019. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelszó emlékeztető/visszaállítás?

Azt írja, hogy hibás jelszó/felhasználó név?

Nekem is volt, hogy nem engedett be, de akkor csak annyit írt, hogy hiba. Küldtem egy e-mailt az instagram supportnak (képekkel és a konkrét problémámmal), estére vissza kaptam. Próbáld meg te is. Ha arról az email címről írsz, amivel regisztráltàl 100% hogy segítenek. :)

2019. márc. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó, milyen email címre küldted az emailt?
2020. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!