Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték az instagramomat...

Feltörték az instagramomat mit csinálják?

Figyelt kérdés

Már jelentettem többször is az instagramnak, elküldtem nekik mi történt, kaptam egy levelet, hogy küldjek magamról képet amin tartok egy papírt rajta a nevemmel és a felhasználónévvel. Ezt is megcsináltam utána kérdezték, hogy mikor történt, hogy történt, telefonszámot és a telefonom típusát is elkérték, ezeket is mind megadtam. Kaptam egy levelet amiben az áll, hogy:


I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below. For further assistance, please send mail to postmaster. If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The mail system.


Most ezzel mit kéne kezdenem? Valaki tudna ez ügyben segíteni, előre is köszönöm.



2018. okt. 7. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sikerült elküldeni a leveledet. Ellenörizd a címet, aztán próbált meg elküldeni újra.
2018. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!