Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen sűrűn telepítitek...

Ti milyen sűrűn telepítitek újra a Windowst a gépeteken egyáltalán érdemes piszkálni ha hosszabb távon semmi hiba vagy fagyád nincs?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2019. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs hiba akkor felesleges piszkálni.


Amúgy régen sokat telepítgettem, Windows 7 bétáit teszteltem mikor más még XP-vel meg Vistával nyomult. Illetve párszor bekaptam vírusokat.


Mióta dolgozom és nem játszom a gép csak eszköz, nem szeretem telepítgetni, működjön és kész.


Pár hónapja mondjuk elszaródott valami, és áttértem Linux Mintre azóta azt használom.

2019. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendben tartod, vagy rendbe teszed. Felesleges macera az újratelepítés ha nincs más okod, például irthatatlan vírus.
2019. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hiba, csak magadat szopatod az újratelepítéssel. Még ha csak egy készre összerakott friss telepítésről írsz vissza lemezképet, az sem lesz pont olyan, mint egy hónapok vagy évek alatt belakott rendszer.
2019. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
7. Hónapja fut fagyás és minden egyéb hiba nélkül, de volt olyan aki aztmondta hogy nem árt fél-egy évente újrarakni tiszta telepítéssel.
2019. júl. 16. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
LoL
2019. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg haza nem vágom. Már béta óta használom a 7-et, így nyilván az elmúlt 10 évben néha meguntam a kinézetét, és elkezdtem buherálni több-kevesebb sikerrel. Persze ez nem mindig sült el jól. Próbálgattam anno a 10-et is, de legkésőbb fél évvel a telepítés után mindig beadta a kulcsot a frissítések miatt.
2019. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az előző laptop 6 évig volt használatban, egyszer se lett újratelepítve. Win 7 volt eredetileg, kijött a 10, frissítettem, de úgy, hogy nem tiszta újratelepítéssel, hanem meghagyva a személyes fájlokat (képek, doksik, stb). 2 napig szedte a frissítéseket, utána magához tért, működött tovább gond nélkül.


A mostani laptop 3 hónapos, eddig 2x kellett újrarakni, ebből a második előtt teljesen behalt, bios-ból tudtam elindítani egy recovery managert, most win7 van rajta, nem próbálom meg ismét a win 10-re frissíteni, mert nincs kedvem újra 1 napig szopni vele.


Szóval ha működik, akkor fölösleges, de ha nincs szerencséd, akkor úgyis kénytelen leszel újra telepíteni.

2019. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Havonta..
2019. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez enyém hat éve volt, nemrég tettem újra.
2019. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!