Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Tudnátok segíteni abban, hogy hol taláhatnék szoftvertesztelői próbafeladatokat? Olyanokra gondolok, amivel egy állásinterjún is találkoznék, és amik segítenek felkészülni a későbbi munkára is.

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Manuális, vagy automata teszt?
2019. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A komoly helyeken saját teszteket használnak. És legtöbb esetben probléma megoldó képességet vizsgálnak. Nyilván kell ismerni az adott nyelvet, környezetet. Azokhoz meg lehet találni jó teszteket (jobb tankönyvekben ott vannak "önellenőrző kérdések" címszóval a fejezetek végén).
2019. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítséget! Elsősorban manuális tesztelésre gondoltam, de szeretnék majd előrelépni, szóval egy későbbi külön kérdés helyett most az automata tesztelés is érdekelne.
2019. aug. 20. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
És hol tartasz azóta? Továbbléptél? Meg tudod már azóta válaszolni egykori kérdésed? Mert ahogy látom érdemi válasz nem érkezett, de engem is érdekelne :)
2021. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy megfelel-e a következő:

[link]

2021. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 Ez programozás


#4 Ahogyan neki nem segítettek, úgy most ő sem segít a kezdőknek.


Ez ugyanolyan mikor sz@r nevelést kapsz gyerekként, és ezt később a gyerekeden bosszulod meg.

2022. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!