Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » CodeLite output fájl létrehozá...

CodeLite output fájl létrehozása nem működik?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a CodeLiteot,mert a suliba ezt használjuk. A mappába, ahol a program van betettem egy bemenet fájlt, és ha a program jól fut kellene csinálnia egy kimenet fájlt. Azonban nem csinál.. CodeBlockson teszteltem, és ott megcsinálja a kimenet fájlt, és jó is a tartalma.. Win10 a rendszer. Ötlet?

2019. szept. 17. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Két opció: vagy nincs jogosultsága oda írni, próbáld rendszergazdaként futtatni

vagy pedig nem jó mappában keresed.

2019. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát egyik sem nyert :( de valamiért a terminált se hozza fel.. persze simán lehet, hogy van valami difi a kódban, csak akkor a másik program miért csinál meg mindent?
2019. szept. 17. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a release mellé dobtad be a fájlt de debug módban vagy.


Használd a debuggert, és keresd meg hol akad el. Meg tudja-e nyitni a fájlt? Ha nem, akkor nem jó helyre másoltad vagy jogosultsági probléma van.

Létre tudja e hozni a másikat? Ha igen, akkor csak rossz helyen keresed.

2019. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úristen megmentettél!!! köszönöm szépen, sikerült!!
2019. szept. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!