Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A messengerben a fent látható...

A messengerben a fent látható karikákban lévő személyek mi alapján vannak kitéve?

Figyelt kérdés
Mikor telefonon belépsz a messengerbe és látod az éppen elérhető ismerőseidet, van ott olyan akivel tényleg nagyon kevésszer beszélek mégis mindig első helyen adja ki ez miért van? Vagy ez random van beállítva hogy az akit nem szeretek annak ott legyen a képe ha elérhető ugyanis azzal a szemelyel utálok beszélni ráadásul és mégis mindig kint van a képe

2019. szept. 24. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy talány számomra is. Van akiről azt sem tudom kicsoda lehet évekkel ezelőtt váltottam pár szót és mégis mindig ott van pedig már rég le van törölve a chat vele stb
2019. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem programozás.
2019. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Legközelebb tényleg figyelj a kategóriára! Amennyiben programozási szempontból kérdezed, kicsit fogalmazd át!

Én úgy tudom, hogy nagyon sok mindent megnéz és ezen alapján állít fel priorítást. Például: utolsó csevegések, közeli ismerösök, kikkel beszélsz gyakran, milyen posztokat likeolsz (kinek a posztját stb.), legaktívabb emberek az ismerösök közül, stb.

Megnézi, hogy ezen személyek közül valaki elérhető-e, megint külön algoritmus, hogy kit dobjon fel, ha közülük se elérhető senki.

Persze olyan érdekes eset is lehet, hogy te senkivel sem beszéltél még. Ilyenkor megnézi, hogy kivel tudnál leginkább beszélgetni (kiket kedveltél, kikkel vagy közös iskolában/munkahelyen, stb.).

Egyébként pontos választ nem igazán fogsz kapni, hiszen zárt/titkos a facebook algoritmusa, legfeljebb megfigyelések alapján lehet ilyesmiket mondani.

Ha tudsz angolul, akkor érdemes rákeresni erre a kérdésre, mert elég sok helyen beszélgetnek erről. Érdekes téma, ha valaki utánna néz és van ideje/kedve/energiája, leírná az olvasottakat.:D

2020. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!