Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy a budos **ba lesz szakmai...

Hogy a budos **ba lesz szakmai info érettségim, nagy szarba vagyok?

Figyelt kérdés
na szóval most vagyok 12.es es konrkétan egy sor forráskódot se tudok leírni programozásbol , abban reménykedem hogy a hálozat sikerülni fog mert az még megyeget remélem nem kell az egészet CLI ba levezetni , van aki hasonló cipőben jár/járt mint én? ti hogyan csináltátok meg a kettest?(btw a tanárunk tanítás módja abbol áll 4 éve hogy semmit nem beszél es csak írja a programot és jöjjünk rá mi mire való :D

#programozás #érettségi #hálózat #informatika #részpontok #nem akarok ebbe a szakmaban lenni geci
2019. okt. 21. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Neked #kappa
2019. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Még van időd, Ha rászánod az időt akkor otthon egyedül megtanulhatod az alapokat
2019. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
linket tudsz küldeni? mer akarmelyiket nezem youtubon az összestöl rákot kapok
2019. okt. 21. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... még nem késő elkezdeni.

Egyébként nagyon jó könyvek, segédanyagok léteznek, nekem például nem volt olyan szerencsém, hogy valaki megtanítsa a programozást. Vettem pár könyvet, és azokon átrágtam magam.

Fél év meg bár nem sok, de ahhoz elég, hogy egy közeped szinten a programozást is elsajátítsd.

2019. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi emelt szintű feladatsorok

[link]

Ezt ajánlom gyakorlásként:

[link]

2019. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Menedékként azért jelentkezzél középszintű közismereti informatikára. Ha mégsem sikerülne a szakmai, akkor lesz öt tárgyad, és következő ősszel egy gimnáziumban kapsz érte érettségi bizonyítványt. De persze még ne add fel, mások is leérettségiznek hasonló helyzetben. Ha elégedetlenek vagytok a tanárral, forduljatok az igazgatóhoz, neki se érdeke egy érettségi botrány, és még van ideje tenni valamit.
2019. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de

- vagy nagyon nem érdekel téged a programozás, és csak egy szükséges rossz, amit a suliban végig kell szenvedned,

- vagy lusta vagy.


Akármelyikről is legyen szó, a programozás pont egy olyan dolog, amiért a b_lf_sz tanárodat nem hibáztathatod. A programozást nehéz jól tanítani, valószínűleg a tanárod is utálja vagy nem ért hozzá, ezt köszönd a magyar oktatási rendszernek.


Lehet keseregni, hogy meg fogsz bukni, vagy pedig szorgalmas leszel és kezedbe veszed a dolgokat. Számítógéped van, internet-hozzáférésed van, más a programozáshoz abszolút nem kell. Az interneten bármit be tudsz szeretni ingyenesen, magyar és angol nyelvű tananyagokat, leírásokat, oktatóvideókat, fejlesztőeszközöket, csak ugye Facebook helyett rá kéne szánni az időt.


És tudom jól, hogy túlterhelt diák vagy. Ott szívsz az iskolában délután kettő-háromig, ha nem vagy napközis, van egy rakat házid és nem ártana egy kis magánélet sem. Ha fontos az, hogy ne bukj meg, szerintem egy kettesre valót napi 20 perc ráfordítással össze tudsz hozni. De az a 20 perc tényleg értékes 20 perc legyen!

2019. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Magántanár
2022. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!