Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C#-ban készítettem egy form1-e...

Darika185 kérdése:

C#-ban készítettem egy form1-et ezen a form1-en található egy "aktiválás" checkbox amit ha akitválni akarunk nyit egy form2-őt itt pedig kér egy bejelentkezést. Tehát bejelentkezéshez kötött lenne az aktiválás? (acces adatbázis alapján)

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megírni, hogy ha a bejelentkezés jó volt (felhaszn., jelszó rendben) térjen vissza a form1-hez és legyen aktív a checkbox?

2019. okt. 24. 17:11
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:
checkboxnak van szerintem eseménykezelője
2019. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csekkold ezt, keresd meg azt a propertyt vagy metódust ami kell: [link]


Majd Googleben ennek néz utána: MVC architektúra


A jelszóval most nem farasztalak, hogy hogyan kezeld biztonságosan a kódban. Ennek is olvass utána.


Bűn lenne konkrét megoldást küldeni. Mert budos eletbe nem leszel jó koder ha minden megoldast eléd raknak neked. Vért kell pisilni néha... Sorry

2019. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!