Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java - mennyi fizut illik kérni?

Java - mennyi fizut illik kérni?

Figyelt kérdés

Java - mennyi fizut illik kérni?


Sziasztok. 30 éves vagyok, nemrég váltottam szakmát (előtte nem programozással foglalkoztam).

Jelenleg 7. hónapomat töltöm egy kisebb Budapesti cégnél mint full stack fejlesztő, de úgy érzem ideje tovább lépnem. Szeretnék elmenni egy nagyobb céghez fejleszetni, lehetőleg Javaban.


Diplomám nincs, csak egy alap junior tudásom kb 1000-1200 órával, és ismerem az alapvető céges patterneket.


Mennyit kérjek szerintetek amivel nem röhögnek ki? Jelenleg 190-et keresek nettó.



2019. okt. 24. 19:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Ratyi roman egyetemre jartam. Nem tudom elkepzelni, hogy milyen lehetett az algoritmika/adatszerkezetek vizsgatok."

Nem volt ilyen vizsgánk, adatszerkezetekről is csak szőrmentén tanultunk. Ezek szerint már a román egyetemek is jobbak, mint a magyarok.

2019. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"Nem volt ilyen vizsgánk, adatszerkezetekről is csak szőrmentén tanultunk."


Melyik egyetem melyik szakja volt az?!

2019. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Melyik egyetem melyik szakja volt az?!"


Ez engen is érdekelne, algoritmika és adatszerkezetek tárgy minden infós alapképzés gerince.

2019. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nálunk a BME-n a Bsz1-2, Adatbázisok, Algoritmuselmelet, Számítógepes grafika, Mesterséges Intelligencia tárgyakban mindben elég nagy súlyban voltak alapvető algoritmusok számonkérése... Megértésük nélkül nem is lehetett atmenni. Mivel például szóbeli is volt BSZbol és adatb-ből... Régi szép idők.... :D
2019. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem fogja leirni, mert egy nagy kamu volt az egesz, trollkodott egy jot. :D Legalab sikerult lejjebb huznia az oldal szinvonalat, nekem igy is jo.
2019. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Óbudai Egyetem, mérnökinfó szak.
2019. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Frissítsük fel a dolgokat srácok, mondjatok kérlek gyakornoki - junior béreket amik reálisak. Kérlek tegyétek hozzá a cég méretét is, ha írtok köszi.
2019. nov. 2. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!