Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetne megjavítani...

Mittoménhe kérdése:

Hogyan lehetne megjavítani ezt a macrot? Azt szeretném, hogy a játékban a burst fegyver automata legyen. Ezt macroval lehet megoldani, és én erre gondoltam:

Figyelt kérdés

While GetKeyState("LButton", "P")

loop

{

send,{LButton down}

sleep 0.2

keywait,left

Send,{LButton up}

}


mivel nem működik, ezért fordulnék hozzátok, hogy valaki esetleg tud-e segíteni.



2019. okt. 27. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok játék tiltja a szkripteket, azaz ha a normális értéknél gyakoribb bevitel történik, a játék kiszűri ezt az inputot. Például nem engedi hogy x századmásodpercnél több kattintás érkezzen, hogy egy fegyverrel több golyót tudj kilőni. Plusz még figyelhetik is és flaggelhetik is a csalási kísérleted, aztán nehogy bannoljanak.

Ha nem működik, nem véletlenül van így, a játék tiltja.

2019. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A játékban engedélyezettek a macro-k,csak a community tartja úgy, hogy ha használod akkor béna vagy stb... (játék:phantom forces roblox)és egyébként youtuberek is használják, igaz nem mindíg, mert az nagyon op, de nekem is jólesne néha.
2019. okt. 28. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!