Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen framework lenne ehhez...

Milyen framework lenne ehhez jó? Otthoni "szerveren" is működhet, vagy kell hozzá normális szerver?

Figyelt kérdés
Egy online management szerű játékot akarok csinálni. Annyi lenne a lényege, hogy tudnál fejelszteni dolgokat, lenne pénzed, energiád, a fejlesztések pedig ebbe a kettőbe, esetleg más hozzávalóba és Időbe kerülnének. Az, hogy pl mysql táblát létrehozok és olyan mezőket adok meg, hogy pénz, energia, stb, tök jó, viszont az Időt nem tudom ,hogyan kellene megoldani. Tehát ha pl építtetni akarsz "mégegy felhőkarcolót", akkor várnod kelljen 3 percet és azt a 3 percet írja is és számoljon is vissza neked, majd ha letelik a 3 perc, fel legyen fejlődve és a fejlesztést cserélje ki a következő szint fejelsztési gombjára / követelményeire. Valami tipp? Én arra gondoltam hogy hátha meg lehet csinálni ezt egy js frameworkkel, de nem mélyedtem még bele.
2019. okt. 29. 16:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen <3
2019. okt. 30. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!