Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom Notepad++-ban,...

Hogyan tudom Notepad++-ban, javascript-ben a bekért számokat visszafelé kiírni a tömbben?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Pl. egy ciklussal, ami nem a kisebb értéktől a nagyobb fele halad, hanem pont fordítva.


[link]

2019. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Veremmel.
2019. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tabaki ***** válasza:
22%
Teljesen közömbös, hogy Notepad++-szal írod, vagy egyébbel.
2019. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tabaki ***** válasza:

Eltekintve Igazmondó általános népszerűségi mutatójától, nem egészen értem, miért kellett lepontozni a válaszát. A nyelv ismerete nélkül feltételezem, hogy valami effélének működnie kéne:

for (i = tomb.length-1; i >= 0; i--) kiiras(tomb[i]);

2019. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért pontozták le mert ez volt a kérdés:


"a bekért számokat visszafelé kiírni a tömbben?"

2019. dec. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Input: 3

stack.push;

Input: 9

stack.push;

Input: 22

stack.push;

Input: 45

stack.push;

Input: 98

stack.push;


for (var i = 0; i < 4; i++) array[i] = stack.pop;

2019. dec. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Valójában csak elírta a kérdező.

Notepad++ = C++

javascript = java


Tehát a kérdés:

Hogyan tudom C++-ban, java-ban a bekért számokat visszafelé kiírni a tömbben?

2019. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tabaki ***** válasza:

@#5-6:

Hát... legyen neked igazad, de ez inkább „a bekért számokat visszafelé beírni a tömbbe”.

A pongyola kérdésbe szerintem bőven belefér I.M.R értelmezése is, miszerint Kérdező egyszerűen a tömb tartalmát akarja fordított sorrendben kilistázni. Kétségtelenül jogos ellenvetés, hogy ebben az esetben irreleváns, vajon ezeket az adatokat előzőleg bekérte-e, vagy a Mikulás hozta, vagy békalányok költötték ki a zúgó nádasban – de a Notepad++ emlegetése felveti a lehetőséget, hogy Kérdező még nem egészen járatos a probléma szempontjából lényeges körülmények elkülönítésének művészetében. Talán csak a vakvéletlennek köszönhetően nem értesültünk a gépét ékesítő Orocsimaru-matricáról is.

2019. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Weplap kérdésekhez képest ez semmi.
2019. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tabaki ***** válasza:
Látom, valaki lepontozta a #3 válaszomat. Már csak annak a bővebb kifejtése van hátra, hogy a szkriptet futtató program honnan fogja kiszagolni, hogy azt milyen szerkesztőben írták, meg hogy ez a jelentős ismeret mennyiben ártja bele magát a működésébe.
2019. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!