Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pythonnal hogyan lehet pénzt...

Pythonnal hogyan lehet pénzt keresni, munkaképes szintre fejlődni?

Figyelt kérdés

A python alapjaival tisztában vagyok fejlődékeny vagyok napi szinten jelentős órákat tanulom 2-3hónapja.


Mivel még gimnazista vagyok, fejlesztendő a tudásom, és időbeosztásban se alkalmas például egy részmunkaidős állás, így nagyban még nem gondolkozhatok.



Sok alapokkal foglalkozo kurzust lattam, de egyet se ami specializáltan egy előzetes tudást fejlesztene tovább munkaképes tudásszintre.


Egy python programozo pontosan milyen problemakkal foglalkozik(esetleg ha példát ítnárok az jó lenne)


Tudtok e olyan munka alternatívát mondani, ahol kevés órában lehetne kisebb feladatokat elvégezni ezzel pénzt keresnivagy akár csak önkéntes módon tapasztalatot.


Tudom sok oktatóanyag és dokumentáció van a pythonról de melyik modulok felé lenne érdemes orientálódni, ezekhez honnan tudnék minőségi oktatóanyagot szerezni.


Angol tudásom alkalmas lehet idegennyelvu tanulasra, de preferálom a magyar forrásokat.


Minden választ, bármilyen észrevételt gondolatot írjatok le. Köszönöm előre is! :)



2019. dec. 9. 22:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%

13:32


Attól nem lett igazad, hogy leírtad azt amit tapasztaltál.

Ha tényleg az lenne az általános, akkor a kb. félezer releváns álláshirdetés tartalmában ez tükröződne, de nem.

2019. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!