Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megtanultam a nyelvi alapokat....

Megtanultam a nyelvi alapokat. A Desktop Application és a Data Science világa érdekel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A neten próbálok egy struktúrált tananyagot keresni, Data Science-hez vannak egészen jó összeállítások, de azt tapasztaltam, hogy a legtöbb ilyen jól strukturált online tanfolyam a webfejlesztés köré épül, és nekem semmi kedvem sincs újra a HTML és CSS alapjaiba merülni. Szóval attól kérdezném, akik tapasztaltak már ilyen téren, hogy milyen anyagokat ajánlanak. Én nagyon nem szeretem az innen-onnan csipkedést, jobban szeretem az alapokat rendezetten elsajátítani, mert volt már abból problémám, hogy kialakultak így rossz berögződéseim. Felsőbb szinteken persze oké, de az alapokat jó lenne valami jól átgondolt, kellő mennyiségű elméleti anyagot is tartalmazó forrást feldolgozni.
2019. dec. 18. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen.

SPSS

2019. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!