Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SZTE, PTE vagy Pannon? (progta...

SZTE, PTE vagy Pannon? (progtamtervező informatikus szak)

Figyelt kérdés

Szeged elég messze van(Vas megyei vagyok), de imádom a várost.

Pécsre is nehéz eljutnom, de tetszik a város és jókat hallani az egyetemről.

Pannon egy köpésre van, de nem tudok sokat az egyetemről.

Szóval melyik egyetemen a legszínvonalasabb, legkevésbé stresszes/szopatós és hol a legjobb a légkör?



2020. jan. 11. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem, hogy erre BÁRKI is tudna érdemben válaszolni, tekintve, hogy igen kevesen (gyanítom konkréten senki) végezték el ugyanazt a szakot különböző egyetemeken.
2020. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem így értettem.

Arra gondoltam, hogy kapok személyes tapasztalatokat, ki melyik egyetemre járt, és így össze tudom hasonlítani az egyetemeket a tapasztalatok alapján.

2020. jan. 11. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én PTE(BSc)-re és SZTE(MSc)-re is jártam és a saját tapasztalataim alapján azt kell mondanom, hogy a PTE fasorban sincs az SZTE-hez képest. A PE-n gondolkodtam egy időben, mert viszonylag jókat mondtak róla, de tapasztalat nélkül én a kettő közé tenném. Tehát az én sorrendem így alakulna: 1. SZTE, 2. PE, 3. PTE
2020. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
egyetértek az előzővel, PTE-t felejtsd el! én Szegedre járok, nagyon szeretem, és nagyon jó itt ez a szak. PE sem rossz, az egyik haverom ott végzett, ő dicsérte. viszont szerintem is SZTE 1.
2020. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
SZTE-re járok, én szeretem, bár vannak buktatók (nagyon szórják a népet) és eléggé szivatós tárgyak. A légkör jó nagyon, igazi egyetemi város.
2020. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
72%
SZTE-re és PTE-re is jártam, proginfóra. Ha SZTE, akkor kösd föl a gatyád, nehéz, szivatós, sok a szórótárgy. PTE sem könnyű, de sokkal teljesíthetőbb és sokkal diákbarátabb. Személy szerint én úgy gonodlom, hogy nem az egyetem adja meg a tudásodat, a tananyag mindenhol elavult. A legjobb, ha hamar elkezdesz dolgozni és élesben tanulsz meg programozni, a papír meg legyen meg úgy mellékesen.
2020. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!