Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# segítségre lenne szükségem,...

C# segítségre lenne szükségem, megszánna valaki egy kis tudással?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresek aki szívesen segítene egy alap, mátrixos feladat megoldásában, utolsó elkeresedésemben ide írok,

Olyan konzolalkalmazást kell csinálni, ami beolvassa a négyzetes mátrix rendjét (max nyolc)

Majd a megadott rendű szimmetrikus mátrixot legenerálja (-50 és 50 ) közötti intervallumba eső véletlen egész számokkal, végül kiszámítja és megjeleníti a főátlóelemek összegét



2020. jan. 21. 20:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm a szép jelzőt! Azért oldottam meg a feladatát, hogy értse meg és tanuljon belőle. Bár ez a vizsgaidőszak végén már eléggé esélytelen, mivel ennél a feladatnál az érettségin is nehezebbek vannak. Nem tudom mit tanult az elmúlt félév alatt és hogy lett meg az aláírása, de egy tömb feltöltését és elemek összegzését az első héten már tanulnia kellett volna.

Fentebb már leírták a logikai megoldását én csatoltam ennek a megvalósítását, hogy ne az legyen a következő kérdés itt gyakorin, hogy hogyan kell véletlen számot generálni vagy összegezni.

2020. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!