Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# SQL Server adatbázis ID...

C# SQL Server adatbázis ID probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a problémámat lefotóztam és feltöltöttem ide: írjatok az elejere a kepfeltoltes.ue <- eu

view.php?filename=824problema.jpg


mivel nem engedélyezett a képfeltöltés itt, ezért így tudtam a linket megadni :)!


A lényeg, hogy bejelöltem primary keynek az id-t és identity (1,1) et is. 1,2,3,4,5 stb - automatikus hozzáadás működik, utána ha gépresi tolok vagy nem is tudom vagy újraindítom a szotfvert lehet akkor, de amikor ujra valami adatok akarok felvenni, akkor már az történik, hogy nem 6 ot ír, hanem pl 1006 meg ilyenek és úgy folytatja 1007, 1008, de volt már olyan is, hogy 2024 2025 2026 meg ilyenek. Ez miért lehet?


Egyébként nagyon kezdő vagyok még, most kezdtem el nem régen foglalkozni ezzel. Segítsetek kérlek, nagyon fontos, köszi!



2020. jan. 31. 10:37
 1/7 A kérdező kommentje:

[link] <-ide már a view.php?...

eu

2020. jan. 31. 10:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális működés.

Az id-k cacheléséből fakad, amit újraindításkor eldob az sql server, ilyenkor ugrik 1000-ret az id.

Lásd: [link]

2020. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen, ezt a nagyon gyors visszajelzést!!! Nagyon hálás vagyok! Esetleg privátban kérdezhetnék tőled, amit nem tudok?
2020. jan. 31. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Publikusan kérdezz, erre való az oldal!
2020. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, egy olyan problémám lenne, hogy amikor megcsinálom a formban a különféle textboxokat

1. 2. 3. 4. 5. egymás alá.

Elindítom a programot és egyből a 3. -ba rakja a kurzort és amikor tabot is nyomok, 1. 5. 2. 4. 3. valahogy így megy :D. Gondolom, hogy a sorrend hogy mi alapján raktam be, de ezt nem tudom átállítani valahol? mert már funkciókat adtam nekik, elneveztem őket stb..

Ez ilyen nagyon kezdő dolog tudom, de még csak ismerkedek :).

2020. jan. 31. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

A TabIndex property-t keresd, állítsd át.

2020. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ahh, megmentettél! :)
2020. jan. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!