Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan programoznátok le a...

Bence2601 kérdése:

Hogyan programoznátok le a Darázs modellt C#-ban?

Figyelt kérdés
OKJ Szakdolgozatra kell és jól jönne a segítség!

2020. febr. 4. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi a halál az a Darázs modell?
2020. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, értelmetlen.
2020. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Attól hogy nem vagy tisztába vele hogy mi az nem értelmetlen kedves 2-es :D

[link]

Kicsit több

2020. febr. 4. 20:06
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Elte ik...minden világos, bocs, a google még nem hallott erről :D
2020. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én rá kerestem a google-be és az első találatoknál kiadta. Direkt így tettem fel a kérdést is.
2020. febr. 4. 20:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Magyarul egyik dobozból random mód át kell tenni darazsakat a másikba? Ennek úgy konkrétan melyik része nem megy?
2020. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát elég alap szinten vagyok. A legfrissebb amit tanultunk az osztályok. Azzal is segítenétek már hogy mikkel kell megoldanom (Pl. Mátrix vagy osztály kell-e hozzá stb.).
2020. febr. 4. 20:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Mivel a darazs csak egyik vagy masik dobozban lehet, így elég egy array valami tipussal, ami felvehet két értéket, pl. bool. Ezután ciklussal végigmész rajta és random mód váltogatod hol vannak. Randomra kb minden nyelven van beépített függvény. Kb 5 sor az egész kód.
2020. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem, tudom a randomra vannak függvények több nyelvben is. Nemtudom láttad-e hogy ez tulajdonképpen egy szimuláció és hogy tudnak ide-oda mozogni. A tanárom azt üzente ma hogy ezt mátrix-szal kellene megoldanom. Esetleg mátrix-szal való megoldást le tudnál vezetni nekem? (Ment a zöld kéz)
2020. febr. 5. 16:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt a feladatot Te kaptad, nem mi.
2020. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!